Програму “Теплих кредитів” відновлено

Програму “Теплих кредитів” відновлено - Viknar'off™

Уряд розпочинає черговий етап дії кредитних програм у рамках державної програми «Теплі кредити», яка передбачає фінансування фізичних осіб, ОСББ і ЖБК для термомодернізації та здійснення енергоефективних заходів у будинках.

За умовами програми, позичальникам буде відшкодовано частину суми кредиту з боку держави:

Для фізичних осіб

Відшкодування 35%, якщо кредитні кошти спрямовуються на придбання іншого енергоефективного обладнання або матеріалів.

«Питання економії енергоресурсів поставлено сьогодні дуже гостро як на держаному рівні, так і на рівні кожної окремої родини. «Теплі кредити» стали суттєвим кроком у впровадженні енергоефективних заходів у житлових будинках. Крім того, виходячи з практичного досвіду європейських країн, тієї ж Польщі, завдяки подібній програмі, попит на енергію значно зменшився через уникнення її марнування та впровадження енергозберігаючих заходів», – зазначив директор департаменту роздрібного банкінгу УКРГАЗБАНКУ Олег Кляпко.

Для ОСББ і ЖБК

– 40%, якщо кредитні кошти спрямовуються на енергоефективне обладнання і матеріали для ОСББ і ЖБК;

– 40%-70%, якщо у складі ОСББ є сім’ї, які оформили субсидію (залежно від кількості квартир-субсідіантів).

«Вже на власному досвіді пересвідчилися і ОСББ різних міст України – завдяки енергоефективним заходам можна заощаджувати на комунальних платежах вдвічі і більше.  До того ж, в утеплених будинках завжди комфортно та затишно, а вартість квартир підвищується на 30-40%. Однак, серед низки енергоощадних заходів найбільшу економію енергоспоживання надасть тільки комплексне утеплення будинку», – додав директор департаменту МСБ УКРГАЗБАНКУ Михайло Медко.

стаття УКРГАЗБАНКУ від 04.03.2019 року

Детальну інформацію по акції та асортименту компанії Viknar’off можна отримати в одному з фірмових салонів.

Найближча точка продажу