Viknaroff HPL Panel

Дверні панелі з матеріалів німецького виробника HPL «Resopal GmbH»

Viknaroff HPL Panel - Фото 2
Переваги панелей з HPL
Переваги над іншими заповнювачами

Стійкість до теплових деформацій. HPL-панелі витримують нагрівання до 130°С та мають лінійне розширення у 4 рази нижче, ніж профіль ПВХ. HPL складається на 65% з паперу та 35% смол на водній основі, при нагріванні не випаровує шкідливих речовин. Матеріал широко застосовується у будівництві та меблевому виробництві.

Gealan, Decco 82 та Megaline

Доступні HPL-панелі товщиною 42 та 44 мм для профільних систем Megaline 600, Megaline EU, Decco 82, Gealan S8000 та Gealan S9000. Дверна панель виготовлена з використанням заповнювача XPS та листа HPL товщиною 2 мм, тому здатна витримати навантаження в десять разів більше від звичайної сендвіч-панелі.

Невелика вага

Завдяки невеликій вазі панелей, зменшується навантаження на петлі та несучі елементи конструкції, і як наслідок – довший термін експлуатації дверей без провисання стулки.

7 кольорів ламінації

Панелі ламінуються плівками «Winshield» — «Золотий дуб», «Горіх», «Темний дуб», «Антрацит піщаний», «Антрацит структурний», «Шоколадний коричневий», «Чорний». Власне виробництво забезпечує ідеальне поєднання панелей та профілю.

Замовити вікно
Замовити вікно
Викликати замірника
Викликати замірника
Де купити
Де купити