Відкриття фірмового салону в місті Гнівань

Відкриття фірмового салону в місті Гнівань - Viknar'off™

В бізнесі потрібна довіра, без довіри бізнес не розвивається. Нам довіряють! Довіряють свій бізнес, а значить і довіряють впевненість у своєму майбутньому!

У нас радісна новина: нещодавно ми відсвяткували відкриття нового фірмового салону у м.Гнівань. Не можемо не зазначити, що цей салон уже не перший на рахунку у його власника – нашого перевіреного, надійного партнера!

Переступивши поріг нового фірмового салону компанії Viknar’off, Вас вразить його неймовірний асортимент виставкової продукції, тобто, перед тим, як замовити у нас конструкції ви зможете на власні очі побачити нашу продукцію. І ви одразу зрозумієте – кращого місця для купівлі металопластикових конструкцій Вам не знайти! Салон переповнений духом компанії Viknar’off, виконаний у нашому корпоративному стилі, що створює особливу атмосферу і притягує покупців.

На відкриття фірмового салону були запрошені представники компанії Viknar’off: менеджер-куратор Христина Красій, територіальний менеджер Цимбал Олександр, регіональний менеджер по Центральній Україні Михайло Сак такерівник напрямку розвитку Ростислав Ватаг.

Компанія Viknar’off щиро вітає власників з відкриттям ще одного неймовірного салону! Бажаємо задоволених Вам клієнтів, натхнення і зростаючих прибутків!

Адреса салонум.Гнівань, вул.Соборна 92, тел 068 883 05 54