Відкриття фірмового салону в м.Червоноград

Відкриття фірмового салону в м.Червоноград - Фото 1

З приходом весни природа оживає і, наче першоцвіти, розквітають по всій Україні нові фірмові салони компанії Viknar’off™. Першою такою весняною квіточкою став салон в м. Червоноград, який 1 березня урочисто відкрив свої двері для всіх любителів якісних та надійних металопластикових виробів.
Ця подія не могла залишитись непоміченою, тому представники компанії Viknar’off™ завітали в гості до власників салону та особисто їх привітали.

Салон виконаний в фірмових кольорах компанії  Viknar’off™ та порадує вас не тільки розмаїттям виставкових взірців, але й професіоналізмом менеджерів-продавців, які зможуть надати вам консультацію, щодо ефективності енергозберігаючих вікон та необхідності їх встановлення у наш час.

Сонячна погода, посмішки та багато весняних живих квітів не давали забути про прихід весни – початку сезону ремонтів та будівництва. Обов’язково завітайте в галерею Viknar’off™ та виберіть вікна та двері, які допоможуть вам зберегти тепло та затишок у Вашому домі.

Компанія Viknar’off™ пишається своїми дилерами та висловлює щиру подяку за плідну співпрацю, адже завдяки бізнес партнерами такого рівня ми розвиваємося та стаємо кращими.

Завітайте до фірмового салону Viknar’off за адресою:

місто Червоноград, вулиця Василя Стуса 8  (телефон  063 115 50 50)