Viknar’off на форумі “Тернопільщина: кластер можливостей”

Viknar’off на форумі “Тернопільщина: кластер можливостей” - Viknar'off™

Форум-презентація економічного потенціалу “Тернопільщина: кластер можливостей” відбувався 9 червня у столиці у стінах Торгово-промислової палати України з ініціативи Тернопільської обласної ради.

До Форуму долучились представники міжнародних фінансових та інвестиційних компаній, дипломатичних місій, бізнесу, які можуть бути зацікавлені у реалізації різноманітних проєктів на території Тернопільщини, з 30 країн.

Viknar’off як один із найбільших представників бізнесу Тернопільщини та один зі топових виробників вікон в Україні приєднався до заходу.

Компанія є найбільшим експортером металопластикових конструкцій за кордон, зокрема у країни Європи. Продукція Viknar’off представлена у 12-ти країнах світу, ми пройшли довгий та нелегкий шлях визнання у Європі. Проте, ми завжди раді бути учасниками такого роду заходів, адже зацікавлені як у нових можливостях так і у спілкуванні та обміні досвідом із колегами-бізнесменами з Тернопільщини.

На своєму стенді ми представили взірці енергоефективних вікон та дверей, які зацікавили представників міжнародних дипломатичних місій, будівельних компаній та бізнесу.

Замовити вікно
Замовити вікно
Викликати замірника
Викликати замірника
Де купити
Де купити