Турецька гостинність, місто контрастів та виробник фурнітури Vorne

Турецька гостинність, місто контрастів та виробник фурнітури Vorne - Viknar'off™

Два надійних партнери – Viknar’off та Vorne, спільно організували поїздку для працівників та дилерів Viknar’off на основний виробничий майданчик віконної та дверної фурнітури Vorne у Стамбулі, Туреччина.

Viknar’off багато років співпрацює з Vorne, адже ця фурнітура якісна та надійна. А якість продукції починається з виробництва, тож запрошуємо разом з нами на екскурсію.

Процеси на заводі Vorne продумані до дрібниць та автоматизовані. Господарі показали цехи порізки та штампування, цехи гальваніки та лабораторні центри, де кожен елемент фурнітури проходить контрольну перевірку якості. Також нам продемонстрували сучасний шоу-рум, де представлені найсвіжіші новинки фурнітурних рішень.

На зустрічі із заступником генерального директора Муратом Деміром обговорювали важливі питання, зокрема нові можливості для співпраці та обмін досвідом.

Звісно, мандрівка до Стамбула не обмежилась тільки офіційними зустрічами. Працівники та дилери Viknar’off відвідали пам’ятки архітектури та турецької культури: мечеть Айя Софія, палаци Топкапи та ДолмаБахче, Принцеві острови та оглядові тераси, з яких відкривається неймовірний краєвид на місто. А смачним доповненням мандрівки стали традиційні турецькі страви та солодощі.

Замовити вікно
Замовити вікно
Викликати замірника
Викликати замірника
Де купити
Де купити