Як правильно обрати металопластикові вікна?

Як правильно обрати металопластикові вікна? - Viknar'off™

Про переваги металопластикових вікон вже знають більшість споживачів в Україні. Однак, велике значення має те, які саме вікна будуть обрані для кожної конкретної ситуації. А щоб зробити правильний вибір, треба знати, на що звертати увагу в першу чергу.

Чому важливо правильно обрати металопластикову віконну конструкцію
Багато людей вважають, що всі вікна більш – менш однакові, і не варто витрачати зайві гроші на вироби з тими чи іншими перевагами. Однак, неправильний підбір вікна може призвести до наступних небажаних наслідків:

  • Постійне продування та накопичення пилу на відкосах та на рамі
  • Утворення конденсату на поверхні вікна
  • Поява плісняви та інших грибків на стінах
  • Промерзання склопакету

Все це може призвести до необхідності заміни вікна вже через 2-3 роки, після початку його експлуатації. Саме тому, потрібно дуже прискіпливо придивлятися до якості та параметрів окремих елементів, з яких буде виготовлено вікно для конкретного приміщення.

Щодо того, які саме вікна є кращими, дерев’яні чи пластикові, то все залежить від якості виробів та конкретних потреб споживача. Однак, варто зауважити, що якісні дерев’яні вікна будуть мати дуже високу вартість. З іншої сторони, металопластикові вікна практично нічим не поступаються своїм дерев’яним аналогам, з точки зору функціональності та естетичного вигляду.