0 800 50 53 52 ▼+38067 410 10 74
+38050 410 10 78
Зворотній дзвінок
callback

Виробництво конструкцій

Перш ніж у вашому будинку з’являться пластикові конструкції, вони проходять складний виробничий процес.

01
Перше, з чого починається виробництво вікон, це нарізка ПВХ (полівінілхлорид) профілю, який використовується для виготовлення рами, стулки, а також віконної перегородки (імпоста). Відповідно до розмірів вікна, оператор нарізає необхідну кількість заготовок профілю заданої довжини. Нарізуються заготовки двоголовими автоматичними пилами Rapid, які дозволяють нарізати профіль з правильними кутами з точністю різу 0,01мм, не допускаючи при цьому помилок і дотримуючись європейського стандарту.
01
Наступним етапом виробництва є зварювання заготовок, яке відбувається на чотирьохголовому зварювально-зачисному комплексі SV-800 компанії Urban, що дозволяє чітко відповідно до розмірів (з можливою похибкою до 0,1мм), та з правильною геометрією зварити ПВХ профіль. У результаті виходить заготовка майбутнього вікна. Після цього вона по конвеєрній лінії відправляється до зачисного станка, який фрезерує кути та знімає зайвий наплав, що утворився під час зварювання, надаючи вікну естетичного вигляду.
01
Для того, щоб забезпечити вікна якісними склопакетами, нами була закуплена і встановлена високопродуктивна лінія по виробництву склопакетів австрійської компанії Lisec. Була освоєна технологія виробництва одно- і двокамерних склопакетів різних товщин з використанням не лише звичайного флоат-скла, але й енергозберігаючого, тонованого, дзеркального тощо.
01
Потім працівники вмонтовують склопакет, після чого за допомогою пластикових пластин розклинюють склопакет у стулці й рамі вікна для максимальної міцності металопластикової конструкції. Порізка штапиків виконується спеціальними пилами Rapid, що забезпечує точність порізки до 0,01 мм. Попередньо нарізані штапики встановлюються у відповідні пази для кінцевої фіксації склопакету у вікні.
01
Кінцевим етапом виробництва є контроль якості металопластикового вікна, яке здійснюється кваліфікованим працівником на спеціальному стенді, що імітує отвір вікна. Саме завдяки цьому можна побачити та усунути всі недоліки, які можуть виникнути під час монтажу.
uk