Київ. Осінь. Viknar’off. У самому серці столиці відчинився новий сучасний, вишуканий шоурум від національного виробника

Київ. Осінь. Viknar’off. У самому серці столиці відчинився новий сучасний, вишуканий шоурум від національного виробника - Viknar'off™

На бульварі Тараса Шевченка біля станції метро «Університет» на одне затишне атмосферне місце стало більше. Тепер серед кав’ярень та ресторацій теплом і затишком світиться салон вікон та дверей від національного виробника Viknar’off.

▪️ найтехнологічніші віконні і дверні рішення

▪️ унікальний продукт Gealan з надміцним акриловим покриттям

▪️ стильні алюмінієві розсувки

▪️ портальні системи

▪️ двері із системою smart будинок

В шоурумі зібрані найсучасніші моделі, які наразі успішно продаються і в Європі. Компанія Viknar’off за 17 років побудувала одне з найбільших в Україні автоматизованих виробництв, представляє національний продукт у 16 регіонах нашої країни та 12 країнах світу.

Кожне архітектурне та інженерне рішення тут доводить, що ВІКНО – не просто конструктор. Це – технологія, думка, натхнення, тепло, тиша і захист у формі та дизайні, який до серця саме Вам. Cвоє унікальне рішення Viknar’off в салоні знайдуть дилери, архітектори і дизайнери, забудовники, монтажники та майстри.

Обрати вікно для дому чи бізнесу, розпочати співпрацю або власну справу – означає започаткувати довге і надійне партнерство з Viknar’off , зробити свій внесок у розвитку нашої економіки.  Україна не спиняється! Ми, український бізнес, рухаємо її разом з Вами. Працюємо і об’єднуємося, щоб стати сильнішими.

Запрошуємо киян у шоурум Viknar’off за адресою:

✔️Київ, бульвар Тараса Шевченка, 54-56.

P.s Здається – кращого немає нічого в Бога, як Дніпро та наша славная Україна…

Т.Г. Шевченко

Замовити вікно
Замовити вікно
Викликати замірника
Викликати замірника
Де купити
Де купити