0 800 50 53 52 ▼+38067 410 10 74
+38050 410 10 78
Зворотній дзвінок
callback

Viknar’off™ в Німеччині.

12 Jan 2015

З 7 до 10 січня представники компанії Viknar’off™, серед яких були регіональні менеджери, менеджери-куратори, маркетологи та керівництво компанії, відвідали виробничі потужності (заводи) нашого надійного партнера та виробника віконної фурнітури Siegenia (Німеччина). Основний завод компанії знаходиться у м. Зіген, що в Північному Рейні – Вестфалія, багатовікова історія якого прославила місто своєї металургійною промисловістю і виробництвом високоякісної сталі. Також ми мали можливість відвідати виробничі потужності компанії у м. Хермескайль, де виготовляються портальні системи – паралельно-розсувні.
Компанія SIEGENIA – галузевий лідер в області пристроїв системного повітрообміну в приміщеннях, від дверної та віконної фурнітури до комплексних високотехнологічних рішень класу «розумний дім» («інтелектуальний будинок»).
Перед початком опису нашої поїздки і вражень від неї, хотілось би пояснити, що таке реально німецька якість?
Це означає, що будь-яка випускна продукція німецької компанії буде однаково якісно виготовлена, надійно з’єднана, професійно перевірена та оперативно доставлена. В німців майже нема поняття браку, тобто неякісно виготовленої деталі чи готового виробу загалом. Всі етапи виробництва підлягають багаторівневому контролю як автоматичному, так і людському. Станки, обладнання, роботи – регулярно перевіряються та налаштовуються у разі необхідності, що дозволяє контролювати продукцію на усіх етапах виробництва. Це надає впевненості у виборі партнера, з яким і співпрацює компанія Viknar’off™, та усвідомлення того, що кінцева продукція буде найвищого ґатунку.
Поїздка була яскравою і насиченою. За кілька днів перебування в Німеччині ми відвідали два заводи компанії, познайомились з усіма етапами виробництва сучасної віконної фурнітури. Масштаби території дійсно вражають. Німецька чистота і порядок панували навколо, а на площі перед головним адміністративним корпусом розвивався Український прапор на честь приїзду гостей з України. Рівень автоматизації на заводі вражав: складні сталеві машини, що вишикувалися рядами, невпинно і безпомилково виконували свою роботу, часом оповіщаючи службовців цехів про завершення тієї чи іншої операції. Варто відзначити, що відсоток виробничого браку становить не більше однієї сотої, та й той не проходить повз очі уважних контролерів. Закінчивши знайомство з цехами, нас супроводили у випробувальний центр компанії, де десятки роботів відкривали і закривали вікна, тисячі разів повторюючи звичні кожному з нас рухи, роблячи це з єдиною метою – виявити у виробі слабкі місця. Дійсно, робототехніка була скрізь! Але будь-який робот потребує людини і, чим складніший робот, тим кваліфікація обслуговуючого його працівника повинна бути вище. Хочеться відзначити, власний навчальний центр компанії, що готує з вчорашніх випускників коледжів майбутніх фахівців і технологів.
Компанія Viknar’off™ з радістю переймає досвід своїх європейських партнерів та впроваджує нові технології виробництва і контролю якості, які відповідають нормам країн Європи та світу. Завжди приємно бути впевненими в компанії та людях, з якими ти працюєш і яким можеш довіряти – компанія Siegenia як раз, одна з таких, чим ми і пишаємось.

Залишити коментар

uk