0 800 50 53 52 ▼+38067 410 10 74
+38050 410 10 78
Зворотній дзвінок
callback

«Вікнар’off» та ФК «Карпати»: чесне партнерство, щира дружба

27 Oct 2014

інтервьюІнформація про те, що тернопільська компанія стала генеральним партнером львівського футбольного клубу сприймається далеко неоднозначно. Зокрема, дехто із скептиків вважає, що «Вікнар’off» передусім мав би подумати про підтримку команд рідного міста, а не «світитися» на чужих стадіонах. Отож, щоб з’ясувати, чому компанія обрала Львів, а не Тернопіль, я звернувся до керівника відділу маркетингу Олени Абакумової.
– Пропозиція про співпрацю надійшла на поштову скриньку саме від «Карпат». І хоча я ніколи не цікавилася футболом, проте стало приємно, що на Львівщині наша продукція здобула належне визнання, стала відомою та популярною. Адже, в іншому випадку, навряд чи  такий знаний в Україні та за її межами клуб захотів би наносити на свою атрибутику бренд «Вікнар’off».
Як маркетолог, я відразу ж проаналізувала всі плюси та мінуси від запропонованого партнерства, і, оскільки побачила у ньому тільки позитив, зв’язалася з адміністраторами футбольного клубу. Так ми започаткували співпрацю.
Чи можете розповісти про це детальніше?
– Партнерство з футбольним клубом вищого професійного дивізіону, який нерідко представляє Україну і на міжнародній арені, однозначно вигідне, бо допомагає просувати наші вироби на ринках світлопрозорих конструкцій. Проте, як виявилося згодом, навіть не цей факт став визначальним. З «Карпатами» нам легко і комфортно співпрацювати – ні тобі якихось бюрократичних бар’єрів, ні зайвої тяганини. Потрібні обопільно вигідні рішення приймаємо швидко та оперативно. А головне, що між колективом нашої компанії та львівською командою зав’язалися щирі людські стосунки, дружба. Наші працівники уважно стежать за грою «Карпат», вболівають за своїх. Ми неодноразово відвідували матчі футбольного клубу, познайомилися з адміністраторами, гравцями та фанатами. Зауважу, що вони – приємні та доступні для спілкування хлопці. А нещодавно «карпатівці» побували у Тернополі – на нашому підприємстві. Вони на власні очі побачили, де, в яких умовах і на якому обладнанні працюємо, навіть самі спробували стати за станки, звичайно, під пильним наглядом професіоналів. Час, що провели разом, напевно, надовго запам’ятають і футболісти, і працівники ТМ «Вікнар’off». Принаймні, і у нас, і у них на згадку залишилися сувеніри, подарунки та фотографії.
Не претендуючи на оригінальність, все ж зазначу, що немає нічого дивного, а тим паче крамольного, у тому, що національний виробник підтримав національний футбольний клуб.
Але ж і у Тернополі є класні команди,  і їх фінансове становище також потребує значного покращення.
– По-перше, ми не страждаємо містечковим патріотизмом, бо живемо у єдиній Україні, не ділимо народ на східняків чи західників. І у Львові, і в Тернополі живуть українці, які повинні вболівати за стан справ в усій країні, а не тільки у власній хаті.
По-друге, вважаємо, що, сплачуючи чималі податки до бюджету міста, «Вікнар’off» тим самим підтримує і місцевих вчителів, і лікарів, і спортсменів…
І, по-третє, жодних пропозицій про співпрацю ні раніше, ні тепер від тернопільських футбольних клубів наша компанія не отримувала. Тож і довго говорити про це не доводиться.

uk