0 800 50 53 52 ▼+38067 410 10 74
+38050 410 10 78
Зворотній дзвінок
callback

Установка та поновлення дилерської версії програми.

01 Mar 2018

Для ПОНОВЛЕННЯ  дилерської версія програми – натисніть тут.

Для УСТАНОВКИ програминатисніть мишкою на цьому написі деколи може з’явитися повідомлення що ви завантажуєте небезпечний файл – не зважайте на це та підтвердьте завантаження. Після цього запускаємо його.

Якщо у вас встановлена програма “Расчет Конструкций ” від іншого виробника то в вікні що зображено нижче натисніть клавішу “Обзор” та виберіть інший диск, в нашому випадку диск (D:)

kurb_folder
kurb_obzor
Якщо програми  “Расчет Конструкций ” від іншого виробника у вас немає то клавішу “Обзор” тиснути непотрібно.

 

 

 

Для  ПОНОВЛЕННЯ програми  “Расчет Конструкций” натисніть мишкою на цьому написі та дочекайтесь завантаження файлу “UpdateDealerUnlimViknaroffX_17.zp“.

Після завершення завантаження натисніть на значку програми, що знаходиться на робочому столі, правою клавішею миші та виберіть пункт “Свойства“.
propert
В вікні, що відкрилося, натисніть кнопку “Расположение файла”
raspol
Після цієї дії ви побачите відкриту папку з програмою. Після цього залишається перенести в папку “Data” завантажений на початку файл поновлення програми “UpdateDealerUnlimViknaroffX_17.zp“.  Прослідкуйте щоб назва була саме такою як вказана вище. Якщо вона відрізняється то перейменуйте.
kurb_copy

Запускаємо програму з робочого столу, котра повинна показати наступне вікно
update
після цього ми побачимо наступне
kurb_pass
kurb_dpass

В поле “Введите пароль дилера:” наберіть код що ви отримали від вашого менеджера в листі. Після цього програма закриється і з нею можна буде працювати в звичайному режимі.

uk