Щорічний кубок viknaroff.online з пляжного волейболу

Щорічний кубок viknaroff.online з пляжного волейболу - Viknar'off™

Вже стало доброю традицією, проводити щорічний кубок viknaroff.online з пляжного волейболу, де офіційним спонсором є майстер віконної справи –Viknar’off.

У змаганнях прийняли участь 8 команд з Вінниці, Білої Церкви та Києва.

Пройшов рік після проведення минулорічного кубку viknaroff.online з пляжного волейболу. Для команд було достатньо часу щоб підготуватися і з новими силами зіграти вже в цьому році- 03.08.2019 р.

До фіналу пройшли 4-команди з м.Вінниця.

За 3 місце в нелегкій боротьбі з рахунком 2-1 перемогу здобула команда Берегельський Олександр / Бовкун Дмитро, вони перемогли команду: Тарасов Олександр / Плис Максим .

У фіналі зійшлися досвідчені Сіденко Павло / Шмаль Михайло, їхніми суперниками стали не менш досвідчена команда, але в змаганнях мікс (чоловік/жінка) Котик Олександр / Білосвіт Ганна.

1-а партія на користь хлопців 21-16

2-а партія за командою «мікс».

Вирішальна 3-партія в якій, завдяки зіграності команди та неймовірної гри в захисті Білосвіт Ганни, привела команду з рахунком 2-1 до ПЕРЕМОГИ!!!

Неймовірні емоції та багато задоволення отримали гравці та вболівальники, які прийшли підтримати команди.

Після завершення кубку viknaroff.online, гравцями команд, колегією суддів та представниками федерації волейболу Вінничини було прийнято рішення проводити дані змагання щорічно в першій неділі серпня. Затверджено новий регламент змагань, кількість команд-8, з них 4- з Вінничини та 4- з інших областей України.

Тривалість замагань- 2 дні.

Організатори намірені розвивати дані змагання до всеукраїнських. 😉

Замовити вікно
Замовити вікно
Викликати замірника
Викликати замірника
Де купити
Де купити