0 800 50 53 52 ▼+38067 410 10 74
+38050 410 10 78
Зворотній дзвінок
callback

Семінар у м. Луцьк

11 Aug 2014

Якщо Ви вважаєте, що семінари-це нудно, то компанія Viknar’off постійно спростовує цю думку. Доказом цього стала зустріч дилерів Луцької області під назвою «Viknar’off – основні аспекти співпраці».
Семінар відбувся у м. Луцьк 4 та 5 серпня 2014 року. В ньому, по традиції, взяли участь партнери компанії та їх менеджери. Незмінний лектор та майстер своєї справи – Ватаг Ростислав.
На зустрічі, крім ознайомлення з компанією, її історією, основними напрямками діяльності, були розглянуті актуальні питання, а саме асортимент продукції; основні характеристики ПВХ систем компанії Viknar’off; особливості профілів; система контролю якості; комплектація продукту та її вплив на кінцеву якість; типові помилки в роботі; поради для початківців.
Також слухачі отримали інформацію про алюмінієві системи, їх характеристики та особливості, ознайомились з новинками в асортименті компанії, наприклад – віконними плівками.
Учасники семінару почули відповіді на запитання, що виникали в їхній професійній діяльності щодо монтажу конструкцій та їх сервісного обслуговування. Також вони почули багато порад, щодо якісного обслуговування споживачів.
Запрошуємо наших партнерів на наступні семінари, які будуть регулярно проводитись у інших містах і стануть для вас цікавою та корисною подією.

uk