Протизламний захист – безпека вашої домівки з Viknar’off

Щоб зламати металопластикове вікно, досвідченому грабіжнику знадобиться менше десяти секунд і звичайна викрутка. За статистикою у минулому році в Україні відбулося близько 7500 пограбувань. Третина злочинів із проникненням відбувається саме через вікна, а особливо часто страждають приватні будинки та квартири на першому й останньому поверхах.

То чи справді наш дім — наша фортеця? Так, якщо заздалегідь подбати про його захист та підібрати якісні вікна із протизламною системою. Їхня спеціальна конструкція не дозволяє миттєво проникнути ззовні та ускладнює доступ до будинку.

7500 Пограбувань відбулося в Україні минулого року, а третина злочинів із проникненням відбувається саме через вікна

Вам обов’язково потрібні
протизламні вікна, якщо
01

Ви живете на першому поверсі багатоповерхового будинку;

02

Ваші вікна знаходяться під дахом будинку, біля трубопроводу чи пожежної драбини, над козирком під’їзду чи недалеко від дерев;

03

Ви проживаєте у приватному будинку

Що таке сучасне вікно із
захистом проти зламу?

Сучасне вікно із захистом проти зламу — це чітко продумана конструкція, де за простим та естетичним зовнішнім виглядом профілю ховається надійна та безпечна система, яка оберігає дім від небажаного проникнення

Протизламний захист – безпека вашої домівки з Viknar’off - Фото 2
У протизламних вікнах Viknar’off, захист забезпечують три важливі елементи

Комплексний підхід до безпеки гарантує її надійність, проте головним елементом захисної системи є протизламна фурнітура. Зазвичай грабіжники простим інструментом, на кшталт викрутки, відтискають стулку від рами й таким чином потрапляють у дім.

Спеціальні елементи фурнітури перешкоджають цьому та затримують злочинця на шляху до оселі. Протизламна конструкція зачиняється так щільно, що не дозволяє грабіжникам підважити. Саме тому Viknar’off обирає для своїх вікон високоякісну німецьку протизламну фурнітуру TITAN AF від Siegenia.

Зверніть увагу

Міцність та якість кожного елемента, які ми використовуємо для протизламної комплектації, роблять ваші вікна неприступними для непроханих гостей.

01

Німецька протизламна фурнітура TITAN AF від Siegenia;

02

Стійкий до сколів та ударів профіль із квадратним армуванням усередині, що надійно утримує усі протизламні елементи.

03

Багатошарове та ударостійке скло триплекс.

Скло триплекс — це два листа скла, склеєних між собою плівкою. При розбитті не розсипається, а утримується у профілі за рахунок полімерної плівки

Із чого складається протизламна фурнітура?
Протизламний захист – безпека вашої домівки з Viknar’off - Фото 3
Грибоподібна цапфа KoPiBo

Грибоподібна цапфа KoPiBo – невеличкий, але дуже міцний елемент. Вона виготовлена із високоякісної сталі та витримує навантаження до 1,5 тон. Коли вікно зачиняється, грибоподібна форма цапфи щільно фіксується у спеціальній протизламній планці, тим самим забезпечуючи надійний захист.

Протизламний захист – безпека вашої домівки з Viknar’off - Фото 4
Ручка з ключиком

Віконна ручка із ключем додатково блокує усі протизламні елементи та має захист від висвердлювання.

Протизламний захист – безпека вашої домівки з Viknar’off - Фото 5
Протизламна планка

Це відповідна сталева пластина для цапфи, яка міцно монтується на рамі спеціальними шурупами. Чим більше на вікні встановлено таких протизламних механізмів, тим воно безпечніше.

Для того, щоб обирати необхідний рівень безпеки було простіше, протизламні вікна характеризують за класами захисту
Протизламний захист – безпека вашої домівки з Viknar’off - Фото 6
Базовий захист
Bazis

Базовий рівень безпеки, який ми рекомендуємо абсолютно усім, навіть тим, у кого зломозахист не в пріоритеті. Дана комплектація передбачає 3 точки протизламу на стандартносму вікні та забезпечує додатковий прижим стулки до рами. У даному випадку ваше вікно буде володіти базовим рівнем безпеки, а ціна не «вдарить» по бюджету.

Протизламний захист – безпека вашої домівки з Viknar’off - Фото 7

RC1 Мінімальний рівень безпеки

Клас захисту
RC1

Мінімальний рівень безпеки, там, де рівень зломозахисту важливий. У вікно чи балконні двері встановлюється від чотирьох протизламних механізмів та опційно ручка із ключем. Клас захисту RC1 рекомендують застосовувати для вікон, котрі знаходяться у важкодоступних місцях для зловмисників – для вікон без балконів, які розташовані вище другого поверху

Протизламний захист – безпека вашої домівки з Viknar’off - Фото 8

RC2 Покращений рівень безпеки

Клас захисту
RC2

Підходить для вікон із легким доступом для грабіжників: у приватних будинках, на першому та останньому поверхах, біля об’єктів, які полегшують доступ до приміщення – дерев, труб, драбин тощо.
Клас безпеки RC2 передбачає встановлення протизламних механізмів по всьому периметру вікна, починаючи від 6 штук і більше. Також радимо такі вікна оснащувати ручкою із ключем та стійким до розбивання склом триплекс. Конструкція захищає вікно від посилених навантажень та може довше протистояти простим інструментам, які використовують грабіжники.

Вирішили захистити свою
оселю від зловмисників?

Завдяки протизламним вікнам Viknar’off ви не хвилюватиметеся про безпеку. Ваш дім стане комфортним та безпечним простором, де панує радість та сміх й немає місця для турбот.

Завітайте у найближчий до вас фірмовий салон Viknar’off та обирайте оптимальний рівень захисту для вашої домівки.

Замовити вікно
Замовити вікно
Викликати замірника
Викликати замірника
Де купити
Де купити