Viknar’off Best 2018 – як святкували лідери віконного бізнесу

Viknar'off Best 2018 - як святкували лідери віконного бізнесу - Фото 1

Viknar’off Best – традиційне свято підбиття підсумків та нагородження кращих з кращих для лідера віконного бізнесу, яке з 2013 року збирає партнерів та дилерів з усієї України у дружній атмосфері.

Цьогоріч ведучим вишуканої вечірки у стилі Джеймса Бонда став зірковий Григорій Решетник. Кожен чоловік міг відчути себе агентом 007, а жінка – гламурною дівчиною Бонда, проходячи червоною доріжкою та смакуючи фірмове мартіні. Атмосферу розкоші та азарту створювали скрипаль Олександр Божик, шоу-балет NC17, ілюзіоніст Михайло Мітін та запальне Drum show, які охоче залучали гостей до своїх виступів. Ніжності та елегантності додав романтичний виступ Дмитра Шурова Pianoбой.

На Viknar’off Best завітали і німецькі партнери – компанія Gealan, яка є постачальником високоякісного профілю, що забезпечує надійність вікон Viknar’off. Під час святкування Viknar’off Best вперше діяв шоурум віконних та дверних конструкцій, укомплектований розробками, які вже запустили у виробництво, були представлені нові профілі Gealan – як у повнорозмірних варіантах, так і у форматі взірців. Представники Viknar’off та компаній-партнерів влаштовували демонстрації новинок та відповідали на запитання відвідувачів щодо профілів.

Серед дилерів розіграли комфортне авто Fiat Fiorino, яке не тільки дозволить новому власникові швидко діставатись до клієнтів, а й обладнане як мобільний офіс для демонстрації зразків та якнайкращої презентації продукції клієнту. Щасливчика за допомогою лототрона обрав Pianoбой Дмитро Шуров. З його легкої руки авто отримав тезко – Дмитро Сторчак, дилер з Вінниці.

Viknar’off Best – гарний привід для підбиття підсумків, але ще важливіший як майданчик для напрацювання планів, адже кожен рік, що минає, дає початок наступному. Тож нехай Новий рік для Viknar’off буде ще успішнішим, щасливішим та продуктивнішим, адже від кожного з нас залежить кінцевий результат.