Окна для террасы - Фото 1

Окна для террасы

Окна для террасы - Фото 2
ТОП-5 причин обрати вікна Viknar’off для тераси
  • Великі розміри для красивої панорами. Міцний профіль, сталеве армування, надійна фурнітура та скло великих габаритів дозволяють Viknar’off виготовляти вікна шириною 6 м. та висотою 2,8 м. Максимальних розмірів дозволяє досягти унікальна функція сухої вклейки склопакета в стулку STV, представлена у профілях Gealan.

  • Паралельно-розсувні конструкції, що об’єднують простір. Надзвичайно зручні в експлуатації і, незважаючи на великі габарити, достатньо легкі, щоб відчинити/зачинити їх могла навіть дитина.

  • Безкомпромісна безпека. Великі вікна для тераси можуть здаватись слабким місцем будинку, та міцне армування, надійна фурнітура з захистом від взлому убезпечать вас від непроханих гостей.

  • Захист від холоду та спеки – ключова функція вікон на терасу. Розсувні системи Viknar’off створюють надійний захист від холоду, пилу та шуму з вулиці. А якщо додати до цього ще й мультифункціональне скло Solar, то й від надмірної спеки та витрат на кондиціонування.

  • Жодних бар’єрів із Viknar’off. Завдяки спеціальному порогу Siegenia Barrier Frei, немає жодних перешкод пересуванню, а зайва волога та бруд не проникатимуть до приміщення. Для максимального комфорту рекомендуємо встановлювати паралельно-розсувну систему із системою дренажу.