0 800 50 53 52 ▼+38067 410 10 74
+38050 410 10 78
Зворотній дзвінок
callback

Вікна в Івано-франківську

Найкраща цінова
пропозиція

Максимальне збереження тепла. Профільна система з відмінними експлуатаційними характеристиками. Зроблено в Україні.

тиша
тепло
світло

Європейська
якість

Гарний варіант для людей, цінуючих якість та надійність. Виготовлено в Німеччині.

тиша
тепло
світло

Знайдіть салон, найближчий до Вас
Графік роботи

Будні дні: 9.00 - 18.00 Субота: 10.00 - 14.00 Неділя: вихідний

тел. 0 800 50 53 52 (дзвінки зі стаціонарних телефонів – безкоштовні), (067)410-10-74, (050)410-10-78, дзвінки з мобільних – згідно тарифів Вашого оператора.

Переваги продукції компанії VIKNAR'OFF
 • Гарантія

  Гарантія від 7 до 15 років на виготовлені вікна, за умови якісного та професійного монтажу

 • Екологічність та безпека

  Використовуємо безсвинцеві профільні системи, комплектуючі, що мають гігієнічні сертифікати від провідних світових виробників

 • Якість

  Конструкції відповідають вимогам ДСТУ та європейським стандартам, вимогам ДСТУ ISO 9001:2009 "Системи управління якістю Вимоги ISO."

 • Індивідуальний підхід

  Враховуємо особливості кожного, надаємо клієнтові право вибору, готові запропонувати конструкції різних цінових категорій

Металопластикові вікна в Івано-Франківському

За кілька останніх років енергозберігаючі вікна перетворилися з предмету розкоші в незамінний атрибут обстановки кожного будинку, квартири або офісу. Сучасне будівництво в Україні не обходиться без установки металопластикових систем, а більшість з тих, хто з тієї чи іншої причини досі користувалися вікнами старого зразку, прагнуть замінити їх на нові пластикові вікна. Місто Івано-Франківськ вже встигло оцінити переваги цих конструкцій.

Всі пвх вікна мають кілька основних елементів:

1. рама з металопластикового профілю;

2. віконні стулки;

3. склопакет;

4. фурнітура.

Профіль - це основа кожного євровікна. Від його якості та надійності залежить довговічність конструкції, її термін служби і комфорт в приміщенні. Усередині пластикового профілю розташовані порожнини - камери. Від їх кількості та розміру залежить, наскільки вікно буде захищати від холоду і зовнішнього шуму. Камери заповнені повітрям, це природний ізолятор з низьким показником теплопровідності, який дозволяє зберігати тепло всередині приміщення. Чим більше камер, тим вище енергозберігаючі властивості вікна, тому товщина профілю - один з основних показників, на який варто орієнтуватися, вибираючи пластикові вікна від виробника. Найчастіше можна дешево купити металопластикові Івано-Франківськ навіть від відомих виробників. Однак варто звернути увагу на те, що вікна обов'язково повинні бути укомплектовані якісною фурнітурою і встановлені кваліфікованими фахівцями.

Частини профілю можуть з'єднуватися між собою найрізноманітнішими способами, що дозволяє виготовляти вікна різних форм і розмірів. Для більшої зручності та простоти обслуговування виробники роблять краї профілю гладкими і округлими, що сприяє гарному стіканню дощової води. Пластикові вікна в Івано-Франківську можуть бути виготовлені в широкому спектрі кольорів, крім того, на їх поверхню може бути нанесено ламінування, яке імітує малюнок натурального дерева. Такі вікна виглядають стильно, оригінально і вишукано.

Віконні стулки - це рухомі частини рами, які кріпляться до неї за допомогою фурнітури. Стулки виготовляють з того ж профілю, що і раму. Одним з основних критеріїв якості вікна є щільність прилягання стулок до рами, адже від цього залежить, наскільки герметичним буде вікно. Виробники ведуть безперервний пошук оптимальної форми профілю для найкращого прилягання рами і стулок, тому сьогодні кожен покупець має можливість замовити і купити пластикові вікна, які максимально задовольняють вимогам герметичності і зручності.

Склопакети – це, власне, скління пластикового вікна. Це герметичні конструкції, які складаються з декількох стекол, розділених порожніми камерами. В залежності від кількості цих камер склопакети можуть бути одно-, дво- або трикамерні. Для зменшення теплопровідності камери заповнюються інертним газом, в кожну з них поміщають речовину, здатну поглинати вологу. Склопакети з меншою кількістю камер коштують недорого, проте чим товще склопакет, тим більш захищеним буде ваше житло.

Фурнітура - це всі інші деталі конструкції, наприклад, ущільнювачі та запірні механізми. Це найбільш «вразливі» частини системи, оскільки вони задіяні практично постійно.

Ціни на пластикові вікна формуються, виходячи з їх розмірів, площі скління готового вікна, а також з якості профілю і фурнітури. Металопластикові вікна Івано-Франківськ мають відносно невисоку вартість, хоча вона може коливатися в залежності від марки профілю, товщини склопакетів та інших факторів.

Детальніше >>>
uk