Пластикові двері в Стара Синява

В Хмельницькій області у нас є представництва також в містах: Волочиськ, Дунаївці, Кам’янець-Подільський, Славута, Старокостянтинів, Теофіполь, Хмельницький, Шепетівка

Ваш комфорт – наш найбільший пріоритет. Компанія Viknar’off пропонує широкий вибір елегантних дверей різноманітного призначення. Чималий модельний ряд дозволить вибрати саме ті двері – чи то до заміського котеджу, чи до квартири, чи до крамниці, чи до офісу. Масивні двері в індустріальному стилі як доповнення до виробничих чи складських приміщень, а легкі конструкції в романтичному стилі – для зимових садів.

Металопластикові двері – це довговічна інвестиція, адже вони роками не змінюють своїх властивостей, не деформуються та міцно стоять на сторожі вашого майна. Вони забезпечують добру теплоізоляцію, тож не потрібно турбуватись про те, що через щілини взимку тікатиме тепло.

Пластикові двері вхідної групи – візитівка вашого житла. Подбайте про те, щоб вхідні двері задавали тон всьому дому. Цього легко досягти, адже ми у Viknar’off подбали про те, щоб створити практичні та сучасні дизайни, які однаково добре пасують і до класики, і до модерну.

Балконні двері – своєрідний міст між прохолодним балконом та теплом оселі, тож конструюючи їх, ми звертаємо особливу увагу на енергозбереження, легкість ходу і те, щоб вони пропускали достатньо світла. Якщо у вас є малеча, рекомендуємо комплектувати балконні двері додатковим захистом.

Міжкімнатні двері відчиняють-зачиняють значно частіше, ніж вхідні, тому з ними особливо важливо подбати про надійну фурнітуру. Міжкімнатні двері можуть бути як прозорими, що актуально для офісів, крамниць, публічних просторів, так і візерункового скла, що подарує вам відчуття приватності та затишку.

Розсувні двері економлять місце у невеликих приміщеннях, це чудове рішення для балкону та тераси, коли хочеться стерти межі простору і елегантно його об’єднати. Конструкції з плавним ходом та щільним приляганням стулок не дозволяють холодному повітрю проникати ззовні і тепле не випускають. Найкраще працюють у парі зі спеціальним порогом із терморозривом – про що розповість вам офіційний представник Viknar’off.

Надійне металеве кріплення та продумана конструкція профілів робить двері Viknar’off стійкими до екстремальних погодних умов та зношування упродовж тривалої експлуатації. Правильний монтаж забезпечить те, що двері будуть стабільно легко відчинятись та зачинятись – не клинитимуть та не провисатимуть.

Для замовлення металопластикових дверей різноманітного призначення звертайтесь до наших офіційних представників у місті Стара Синява.

Замовити вікно
Замовити вікно
Викликати замірника
Викликати замірника
Де купити
Де купити