З Gealan в Європу

З Gealan в Європу - Viknar'off™

Із новими силами та мотивацією повернулися з Німеччини партнери та працівники компанії Viknar’off.

Ще у 2018 році сотні дилерів Viknar’off взяли участь у акції «З Gealan в Європу» та найуспішніші отримали можливість побачити повний цикл виготовлення німецького профілю, та познайомитися особисто із керівництвом одного із стратегічних партнерів компанії Viknar’off.

 

Gealan Fenster System – це величезний концерн, котрий виготовляє профільні системи для метало-пластикових конструкцій, відомий у всьому світі своєю якістю та інноваційним підходом до організації виробництва.

Найперше, представники компанії Viknar’off відвідали екструзійний завод у м. Танна, де на власні очі переконалися у німецькій якості, автоматизації виробництва та складу. Комерційний директор Gealan Polska Блажей Чайка спільно з представником компанії в Україні Сергієм Губкою провели інформативну екскурсію виробничими майданчиками компанії. Девіз Gealan – Системні Інновації, і саме це відмітили гості заводу. Найбільше вразила автоматизація виробництва: це і рухомі стелажі на складі, що оптимізовують простір, це автоматизовані транспортні навантажувачі, які працюють від програмного забезпечення і, звичайно, вразили масштаби компанії.

Ще одним майданчиком для візиту гостей з України став технологічний центр в м. Хоф. Саме там представники компанії Viknar’off мали можливість випробувати найновіші продукти компанії Gealan, а також побачити процес випробувань продуктів у спеціальній лабораторії. Що найцікавіше, компанія Gealan, яка виготовляє профіль, тестує його у саме готових конструкціях, що дозволяє досягнути максимальної досконалості продукту.

 

Окрім офіційної частини візиту, гості відвідали місто Нюремберг, де побачили чимало історичних пам’яток та поспілкувалися у неформальній атмосфері.

 

Нагадаємо, що переможцями акції  «З Gealan в Європу» стали 5 партнерів команії Viknar’off, котрі за 2018 рік здійснили найуспішніші продажі конструкцій преміум – сегменту.