0 800 50 53 52 ▼+38067 410 10 74
+38050 410 10 78
Зворотній дзвінок
callback

Як зі звичайної квартири зробити енергозберігаючу

20 Jun 2014

Ви живете у типовій квартирі в багатоповерхівці, але, при цьому хочете зробити її теплою та енергозберігаючою? Це цілком можливо! Як? Давайте подивимося на ваш (чи дуже схожий на ваш) будинок за допомогою спеціального приладу – тепловізора. Картина, яку він покаже, буде виглядати таким чином:

Найбільш холодні ділянки тепловізор відмічає фіолетовим і синім кольором. Помаранчеві – найтепліші. Саме через них відбувається втрата тепла у холодну пору року.

І що ж ми бачимо? Найменш захищеними у плані тепловтрат виявилися вікна, балконні виходи, балкони. Тому, у намаганні зробити квартиру енергоефективною, треба починати саме з них!

Отже, замінюємо вікна! А які з них найбільш енергозберігаючі?

Давайте розглянемо вікно. Найбільшу площу у ньому займає склопакет, тому саме він відіграє значну роль у плані енергозбереження. Його можна зробити теплим наступними способами:

  1. Збільшити кількість шибок. Але чим більше шибок, тим важча конструкція. Це може вплинути на провисання стулки. Ще й світлопропускна спроможність знижується.
  2. Зробити склопакет герметичним, а також, щоб відстань між шибками була більшою. Таким чином ми досягаємо зниження тепловтрат через конвекцію повітря.
  3. Знизити тепловтрати на 70! відсотків за рахунок використання енергозберігаючого скла.

Оптимальну відстань між шибками забезпечать віконні рами з профільних систем Thermo line 500  або Mega Line 500. Їхня товщина 70 мм дозволяє зробити склопакети до 40 мм у порівнянні із звичайними у 32 мм.

Тепер розберемося як працюють вікна з енергозберігаючим склом.

Найбільші тепловтрати через вікна відбуваються за рахунок теплового випромінювання. Усі речі, нагріті всередині приміщення, випромінюють тепло. Неозброєним оком цього не побачиш, але можна уявити, що випромінювання практично безперешкодно долає прозорі конструкції. Саме це ми бачимо на знімку тепловізора! Тому найбільш правильним рішенням буде не збільшення кількості шибок, а використання спеціального теплозахисного скла, яке завдяки спеціальному напиленню, віддзеркалює всередину приміщення довгохвильове (інфрачервоне) випромінювання, що поступає він нагріваючих приборів або опалювальних приладів. Таким чином виключаються променеві втрати тепла через скляні конструкції. Опір теплопередачі з такими шибками збільшується до

0,7­1,2 м2*°С/Вт і більше.  Це дозволяє знизити тепловтрати і зробити вашу квартиру енергоефективною!

Яка ж ефективність використання енергозберігаючих вікон? Якщо в квартирі встановлено автономне опалення, то щомісяця  на протязі опалювального сезону ви будете економити значну суму коштів. А, при тому, що ціни на енергоносії ростуть, ця цифра буде збільшуватися.

Якщо ж опалення в квартирі централізоване, то температура в приміщенні збільшиться на декілька градусів. А це – комфорт для вас і вашої родини!

Тож зробіть перший крок до енергонезалежності! Встановіть енергоефективні вікна, живіть комфортно та економте тепло! А ми вам у цьому допоможемо!

Ваш Viknar’off

uk