0 800 50 53 52 ▼+38067 410 10 74
+38050 410 10 78
Зворотній дзвінок
callback

Viknar’off™ вдруге поспіль “Народний Бренд”

18 Dec 2014

Компанія Viknar’off™ продовжує свої триумфальну ходу та здобуває нові визнання серед споживачів. На цей раз, торгова марка стала вже вдруге поспіль переможцем в премії “Народний бренд” в номінації Вікна (виробництво, продаж), нагородження якої відбувалось у “Форум-Холі” 16 грудня.
В програмі вечора було урочисте нагородження народних обранців з світу бізнесу, аукціон, виручені кошти від якого пішли на допомогу пораненим бійцям, виступ талановитих виконавців та розіграш трьох планшетів між тернополянами, які голосували у конкурсі.
Загалом цього року правила голосування були суттєво змінені, що практично унеможливило будь-які фальсифікації, що і відзначили гості свята у своїх промовах. У голосуванні взяли участь  4700 тернополян.
У перерві між нагородженнями гості вечора мали змогу послухати виступ талановитої виконавиці власних пісень з Рівненщини Христини Панасюк. Дівчина пише пісні на гострі теми. Починала про дітей-сиріт, зараз переважно про Україні та АТО. Була двічі в зоні АТО, займається волонтерством. Бійці в жарт назвали її “Заслуженим Укропом України” і подарували відповідний значок, який і почепила на чохол від гітари. Христина заспівала про Новий Рік, про те, що все буде добре і пісню-прохання до бійців повертатись живими.
Нагороди отримували як фірми, які лише нещодавно з’явились на ринку Тернопілля, але вже здобули повагу і визнання споживачів, так і “старожили”, які щороку лише підтверджують свій знак якості.

Про автора

Залишити коментар

uk