0 800 50 53 52 ▼+38067 410 10 74
+38050 410 10 78
Зворотній дзвінок
callback

Viknar’off спонсор дитячих спортивних змагань

02 Nov 2016
Comment are off

Діти – наше майбутнє! А здорові і щасливі діти – це впевненість у тому, що майбутнє у нас буде найкращим! Компанія Viknar’off з турботою ставиться до нашого підростаючого покоління і завжди з радістю всіляко підтримує заходи, які сприяють покращенню здоров’я та самопочуття  українських дітей.

Саме тому, в рамках програми « З турботою про майбутнє» компанія Viknar’off виступила спонсором фінальних спортивних змагань серед учнів 4-их класів «Перші кроки». До фіналу вийшли 8 команд, які виборювали перемогу у нелегкій спортивній боротьбі. Дітлахи змагалися у багатьох естафетах, де проявляли свою швидкість, влучність та вправність. Переможцем у фіналі змагань стала школа – ліцей № 6 ім. Назарія Яремчука, почесне друге місце зайняла ТСШ з поглибленим вивченням іноземних мов №3, третє місце завоювали учні ТЗОШ І-ІІІ ступенів №28. Компанія Viknar’off посприяла організаторам змагань і допомогла зробити так, щоб жоден учасник заходу не залишився без нагороди і запам’ятав  цей яскравий день надовго.

Компанія Viknar’off щиро бажає організаторам та учасникам змагань «Перші кроки» успіхів, наснаги та бажання кожного дня підкоряти нові вершини!

Про автора
uk