0 800 50 53 52 ▼+38067 410 10 74
+38050 410 10 78
Зворотній дзвінок
callback

Viknar’off™ підтримує своїх

30 Sep 2014

Генеральний партнер ФК ”Карпати” компанія ”Viknar’off™”  не з чуток знає, що таке командний дух та командна гра. Наш колектив – справжній та дружній і свідченням цього стала загальна поїздка на матч  1/8 фіналу кубка України з футболу між командами прем’єр-ліги “Карпати” (м. Львів) –“Динамо” (м. Київ).

Команди вийшли на гру в основному складі, що означало важливість матчу та принциповість перемоги. І дійсно, гра виглядала досить рівною та активною. На швидкий гол гравців ФК “Динамо”, футболісти ФК “Карпати” відповіли багатьма контратаками, які, на жаль, не закінчились взяттям воріт. Гра так і закінчилась з рахунком 0:1 на користь київських гравців. Але ні ми, ні вболівальники славетного ФК “Карпати” не втрачаємо надії, адже ще є гра-відповідь, де вже не буде можливості поступитись. Віримо в перемогу та вболіваємо до кінця.

Окремо хочеться розказати про атмосферу, яка панує на стадіоні та незабутнє враження від підтримки вболівальників ФК “Карпати”. Як кажуть, краще один раз побачити, ніж 100 разів почути. В цьому випадку, це дійсно так. Видовище було незабутнім. Фанати запалили усіх вболівальників без виключення своїм позитивним настроєм та піротехнічним фаєр-шоу на початку матчу, у перерві та по завершенні гри. Також, складалось враження, що ми попали на виступ гуртів колективного співу, адже всі гасла та підтримка для команди була гучною та професійною. Серед вигуків лунали навіть пісні, наприклад  ”Червона рута” та легендарна “Ла-ла-ла-ла-ла” .

Команда ”Viknar’off™” намагалась не відставати від фанатів ФК “Карпати” та теж гучно і гаряче підтримувала гравців. В кожного з нас залишились незабутні враження та гарні емоції від матчу. Сподіваємось, що на майбутні матчі нас буде ще більше та бажаємо футболістам ФК “Карпати” великих перемог та вдалого полювання за трофеями, адже вони ЛЕВИ !!!

uk