0 800 50 53 52 ▼+38067 410 10 74
+38050 410 10 78
Зворотній дзвінок
callback

Вікнар’off™ переміг у Всеукраїнському конкурсі

27 Nov 2014

20 жовтня 2014 року у ДП «Укрметртестстандарт» відбулася урочиста церемонія нагородження переможців, лауреатів і фіналістів Всеукраїнського конкурсу якості продукції (товарів, робіт, послуг) – «100 кращих товарів України» 2014 року у місті Києві, що проводиться Київською міською державною адміністрацією спільно з Всеукраїнським державним науково-виробничим центром стандартизації, метрології, сертифікації та захисту прав споживачів (ДП «Укрметртестстандарт»). Офіційним організатором Виставки є Міністерство економічного розвитку і торгівлі України.
Конкурс проводять в Україні з 2003 року і проходить він під патронатом Президента України. Впродовж одинадцяти років перемога в державному конкурсі є престижним визнанням досконалості вітчизняних підприємств, які прагнуть підвищення конкурентоспроможності власної продукції як на внутрішньому споживчому ринку, так і на міжнародному.
За підсумками роботи загальнодержавної конкурсної комісії, переможцем в номінації ”Промислові товари для населення ” (Вікна та двері з ПВХ) визначено ТОВ «Тервікнопласт» (Торгова Марка ”Вікнар’off”). Нагороду отримував особисто директор підприємства Бліхар Володимир Васильович.
Відкрили урочисту церемонію нагородження у Клубі Кабінету Міністрів України Заслужені артисти України Анатолій Гнатюк та Оксана Антонюк вітальними словами, які надійшли на адресу переможців Всеукраїнського конкурсу якості продукції від Президента України Петра Порошенка, Прем’єр-міністра України Арсенія Яценюка та в. о. Міністра економічного розвитку і торгівлі України, Голови Головної конкурсної комісії Валерія Пятницького.
 
Зокрема, у словах привітання Петро Порошенко зазначив: «Проведення таких заходів сприяє популяризації вітчизняних товарів, робіт, послуг, налагодженню ділових контактів, залученню інвестицій, інтеграції країни у європейський та світовий економічний простір. Сьогодні перед підприємцями стоять відповідальні завдання, пов’язані зі створенням нових робочих місць, забезпеченням гідної оплати праці, дотриманнями світових норм ведення бізнесу. Споживачі чекають від вас якісної продукції на рівні міжнародних стандартів».
 
 У вітальному листі від Прем’єр-міністра України йдеться: «Стратегічною метою Уряду є досягнення нової якості життя кожного українця, захист його фундаментальних свобод, безпеки громадян і всієї країни. Участь у Всеукраїнському конкурсі якості продукції (товарів, робіт, послуг) «100 кращих товарів України» є вагомим внеском у підвищення конкурентоспроможності української продукції, її популяризацію, а також сприятиме ознайомленню громадськості з провідними вітчизняними підприємствами, які забезпечують економічний розвиток нашої держави».

Залишити коментар

uk