Viknar’off про енергоефективність на форумі STEP.online2020

Viknar’off про енергоефективність на форумі STEP.online2020 - Viknar'off™

Форум Summer Ternopil Economic Platform відбувся у Тернополі. Цьогоріч, зважаючи на карантинні обмеження у проведенні масових заходів, він проходив у форматі онлайн, об’єднавши експертів різних галузей заради створення бізнес-середовища та просування підприємництва на Тернопільщині.

Організували форум громадські організації “Хвилі змін” та “Альянс рекламістів Тернопільщини” спільно із рекламним агентством ТОВ “Українська фабрика реклами” та консалтинговою компанією “Едвайс Груп”. Ми виступили спонсорами форуму, а також поділились своїми кейсами у дискусійній панелі “Енергозбереження та енергоефективність у будівництві – запорука нашого майбутнього”.

Спікером виступила керівник відділу маркетингу Ольга Крупка. У своєму виступі вона розповіла про інновації Viknar’off у сфері енергозбереження, нашу участь у державних програмах підтримки енергозбереження та важливість розробки нових програм, які дозволять українцям не тільки грамотно використовувати ресурси, а й зберігати власні кошти.

Ми відкриті до соціальної діяльності та докладаємо максимум зусиль для того, щоб створювати комфортне середовище для споживачів у різних куточках України. Вдячні форуму Summer Ternopil Economic Platform за те, що він заклав підвалини для створення майданчика для посилення бізнес-середовища у регіоні. Адже експерти сходяться на думці, що після закінчення пандемії COVID-19 регіони змагатимуться за інвестиції, тож починати підготовку варто вже зараз.

 

Замовити вікно
Замовити вікно
Викликати замірника
Викликати замірника
Де купити
Де купити