Відкриття нового фірмового салону Viknar’off в м. Мостиська

Відкриття нового фірмового салону Viknar’off в м. Мостиська - Viknar'off™

Сімейний бізнес – ці слова навіюють лише позитивні думки, довіру та впевненість в успішності, адже, сімейні узи найміцніші з усіх, що зв’язують між собою людей, саме тому прийнято вважати, що найнадійніший бізнес той, що засновується на родинних відносинах.

Компанія Viknar’off неймовірно тішиться кожного разу, коли стає основою для започаткування чи продовження сімейної справи наших партнерів!  Саме так сталося і цього разу – 3 листопада 2016 року у м. Мостиська Львівської області відкрилися двері нового фірмового салону під назвою Viknar’off. У цей салон вкладена душа – саме це ви відчуєте, переступивши поріг.  Вас зустріне приємний персонал і з щирою усмішкою та професійною порадою допоможе обрати вам ідеальні металопластикові вікна чи двері, які обов’язково стануть  прикрасою і створять затишок у вашій оселі. Салон просторий, затишний, з неймовірною кількістю виставкової продукції нашого виробництва, аби дати вам можливість зробити найкращий вибір та не купувати «кота в мішку».

На відкритті салону, уже по добрій традиції, були присутні  гості компанії Viknar’off: керівник напрямку розвитку Ростислав Ватаг,  менеджер – куратор Наталя Мосціцька та регіональний менеджер Андрій Жук.

Вітаємо власників із відкриттям! Бажаємо процвітання, приємних і задоволених клієнтів, наснаги та віри у те, що Ви робите!