0 800 50 53 52 ▼+38067 410 10 74
+38050 410 10 78
Зворотній дзвінок
callback

Відкриття фірмових салонів у м. Хмельницький

20 Oct 2014

15 жовтня, в день коли у 1926 в Києві був відкритий Російський драматичний театр (нині імені Лесі Українки), компанія “Viknar’off™” невтомно продовжує відкривати все більше фірмових салонів та нових точок продажу і все для того, щоб Ви мали змогу придбати самий якісний та надійний виріб, що існує на віконному ринку України.
На цей раз урочиста подія відкриття фірмового салону відбулась у м. Хмельницький, про грандіозне відкриття якого  знали багато представників компанії та заводу, але, на жаль, в середині робочого тижня поїхати змогли далеко не всі бажаючі. А саме цікаве те, що одночасно компанія відкривала дві фірмові точки продажу в місті і в кожній з них подивитись дійсно було на що.
Салони вражають своїми розмірами, дизайном, технічним оздоблення та затишною атмосферою, яка ідеально підходить для вибору якісного та надійного продукту від компанії ”Viknar’off™”.  Люди, які відвідають магазин, відчують професіоналізм та дружелюбність колективу, менеджерів  та отримають унікальну змогу – замовити сучасне вікно за ліченні хвилини.
В салоні представлена велика кількість взірців дверей, варіанти віконної фурнітури, зразки ламінації, розмаїття підвіконників та кутиків в розрізу, що дозволяє покупцю зрозуміти внутрішнє оснащення вікна та необхідність підсилюючого армування у конструкції. Колектив салону – справжні майстри віконної справи, які дадуть відповідь на всі Ваші питання та порадять найкращій варіант саме для Ваших задач.
Окремі слова подяки хочеться сказати власникам фірмового салону, які з розумінням, відповідальністю та з дотриманням всіх вимог компанії вложили в свій салон багато часу, сил та дизайнерської фантазії. Це все було зроблене лише для того, щоб кожна людина, відвідавши фірмовий салон компанії ”Viknar’off™” у м. Хмельницький, була впевнена в виборі виробника металопластикових конструкцій та могла вирішити свої найсміливіші архітектурні завдання.
Переконайтесь в цьому самі, відвідавши фірмовий салон за адресою:

м. Хмельницький, вул. Маршала Рибалка, 49/2
Телефон: (098) 179 16 07
м. Хмельницький, вул.Соборна, 11, продовольчий ринок, ТЦ “МАНДАРИН”, 2 поверх
Телефон: (096) 051 96 05

uk