0 800 50 53 52 ▼+38067 410 10 74
+38050 410 10 78
Зворотній дзвінок
callback

Відкриття фірмового салону в місті Бориспіль

28 Aug 2018
Comment are off

Компанія Viknar’off ні на мить не зупиняється на досягнутому і щодня продовжує працювати над покращенням своєї продукції та розширенням географії продажів своїх виробів.

Нещодавно представники компанії гостювали в місті Бориспіль, де відкрили новий фірмовий салон  Viknar’off. Ця подія є дуже важливою для компанії , адже розвиток саме Київського регіону є стратегічним для нас. Крім того, нам завжди приємно, коли дилери, які працюють з нами вже багато років,  відкривають нові магазини.

Відкриття пройшло в дружній і невимушеній атмосфері. Окрім перспектив розвитку віконного бізнесу обговорили і тенденції, які актуальні на сьогодні в Україні. Представники компанії щиро вдячні за гостинність і теплий прийом.

В новому просторому магазині Viknar’off вже представлені взірці вікон нової профільної системи Gealan – флагмана продуктової лінійки Viknar’off. Крім того, тут вам нададуть всю необхідну інформацію стосовно нашої продукції, а також запропонують супутні товари, такі як підвіконня, москітна сітка, ролети. Завітайте у новий фірмовий салон  Viknar’off за адресою  – м.Бориспіль, вул.Головатого, 2 і переконайтесь у цьому.

Про автора
uk