Відкриття фірмового салону у м. Бережани

Відкриття фірмового салону у м. Бережани - Фото 1

В бізнесі потрібна довіра, без довіри бізнес не розвивається. Нам довіряють! Довіряють свій бізнес, а значить і довіряють впевненість у своєму майбутньому!

У нас радісна новина: нещодавно ми відсвяткували відкриття нового фірмового салону у м. Бережани. Не можемо не зазначити, що цей салон уже не перший на рахунку у його власника – нашого перевіреного, надійного партнера!

У самому серці м. Бережани ви зможете знайти ідеальне місце для купівлі ідеальних металопластикових вікон чи дверей для затишку і комфорту вашої оселі. Переступивши поріг нового фірмового салону компанії Viknar’off, вас вразить його просторість і неймовірний асортимент виставкової продукції, тобто, перед тим, як замовити у нас конструкції ви зможете на власні очі побачити нашу продукцію, у прямому сенсі, з середини. І ви одразу зрозумієте – кращого місця для купівлі металопластикових конструкцій вам не знайти! Салон переповнений духом компанії Viknar’off, усе до найменших дрібниць виконано у нашому корпоративному стилі, що створює особливу атмосферу і притягує покупців, адже як по іншому пояснити те,  що у день відкриття у салоні уже були клієнти.

На відкриття фірмового салону були запрошені представники компанії Viknar’off: менеджер-куратор Тернопільської області Наталя Мосціцька, регіональний менеджер Катерина Жибак, керівник напрямку розвитку Ростислав Ватаг і маркетолог компанії Нестор Тернопільський.

Компанія Viknar’off щиро вітає власників з відкриттям ще одного неймовірного салону! Бажаємо задоволених Вам клієнтів, натхнення і зростаючих прибутків!