Відкриття двох фірмових салонів в компанії Viknar’off

Відкриття двох фірмових салонів в компанії Viknar’off - Фото 1

Поки за вікном довгоочікуване літо і час відпусток – компанія Viknar’off невпинно набирає обертів і робить чергові кроки на шляху розширення мережі фірмових салонів компанії.

Не виключенням став і липень – саме 13 липня свої двері урочисто відчинили одразу два фірмових салони Viknar’off в Івано-Франківській області.
Відкриття салону у місті Делятин супроводжувалося яскравими посмішками та дзвінким дитячим сміхом, що не могло не відзначитись на загальному настрої усіх присутніх. А їх на це свято завітало чимало. Друзі, родичі і просто знайомі. Не обійшлось і без представників заводу, які приємно здивували господаря солодким презентом від Viknar’off.

Не обійшла своєю увагою компанія і хорошого партнера Viknar’off у містечку Солотвин. Адже саме 13 липня предаставники компнаії разом з власником урочисто розрізали помаранчеву стрічку і гостинно відчинили двері, а на карті фірмових салонів нашої компанії з’явилось ще одне місце, де ви маєте можливість отримати професійну консультацію від продавців з величезним досвідом роботи у віконному бізнесі та замовити вікна і двері торгової марки Viknar’off.

Бажаємо нашим партнерам та друзям хороших продажів, усміхнених та вдячних клієнтів.