0 800 50 53 52 ▼+38067 410 10 74
+38050 410 10 78
Зворотній дзвінок
callback

Тренінг по монтажу

11 Feb 2015

6 лютого 2015 в м.Тернополі було проведено семінар для майстрів з монтажу компанії «Viknar’off™» на тему «Монтаж. Функціональність залежить від вас ». Інформації ніколи не буває забагато, тому для підвищення всіх навиків та умінь наших працівників ми запросили завітати до нас власника проекту “Оконный консалтинг” – Кесслера Олега Ігоровича та провести  тренінг, який би був не тільки цікавим, але й акцентованим саме на монтажі, його особливостях, варіантах та технічно вірному виконанню.
“Оконный консалтинг” – це проект, який спрямований на підвищення кваліфікації персоналу, що працює у віконній галузі. Основний напрямок діяльності: тренінги для менеджерів з продажу в салонах; тренінги для майстрів з монтажу; розробка та супровід сайтів віконних компаній; стратегічні сесії, спрямовані на поліпшення комунікацій між співробітниками компаній; консультації з ведення бізнесу.
Окрема подяка представнику компанії «Siegenia» (Німеччина) Юрію Слюсарчину, який також був присутній на тренінгу. Його задача була пояснити, як працює протизламна фурнітура, які технічні особливості та як правильно ії встановити. Цікавим експериментом була демонстрація переваг протизламної фурнітури перед стандартною комплектацією. За відгуками учасників, вони не тільки освіжили в пам’яті вимоги, пропоновані до встановлення світлопрозорих конструкцій, але і почерпнули багато нового і цікавого.

Отож, цілий день був присвячений основним  моментам і аспектам правильного монтажу ПВХ конструкцій. В ході семінару були розглянуті наступні теми:

1. Замір як основа правильного монтажу
2. Інструменти для монтажу
3. Демонтаж конструкції. Порядок проведення, нюанси
4. Монтаж конструкції відповідно до ДСТУ
5. Встановлення конструкцій із застосуванням парогідроізоляціонних стрічок
6. Правила поведінки на об’єкті
7. Командна робота: Менеджер-Замірник-Монтажник
8. Роль монтажника в іміджі компанії
Загалом було запрошено 20 людей, які із задоволенням послухали тренера, задавали питання під час виступу та мали можливість поспілкуватись з Олегом Ігоровичем та Юрієм вже по завершенні тренінгу.

Про автора

Залишити коментар

uk