Скачать программу расчета

Для ПОНОВЛЕННЯ  дилерської версія програми – натисніть тут.

Для УСТАНОВКИ програминатисніть мишкою на цьому написі деколи може з’явитися повідомлення що ви завантажуєте небезпечний файл – не зважайте на це та підтвердіть завантаження. Після цього запускаємо його.

Якщо у вас встановлена програма “Расчет Конструкций ” від іншого виробника то в вікні що зображено нижче натисніть клавішу “Обзор” та виберіть інший диск, в нашому випадку диск (D:)

Якщо програми  “Расчет Конструкций ” від іншого виробника у вас немає то клавішу “Обзор” тиснути непотрібно.

 

 

 

Для  ПОНОВЛЕННЯ програми  “Расчет Конструкций” натисніть мишкою на цьому написі та дочекайтесь завантаження файлу “UpdateDealerUnlimViknaroffX_26.zp“.

Після завершення завантаження натисніть на значку програми, що знаходиться на робочому столі, правою клавішею миші та виберіть пункт “Свойства“.

В вікні, що відкрилося, натисніть кнопку “Расположение файла”

Після цієї дії ви побачите відкриту папку з програмою. Після цього залишається перенести в папку “Data” завантажений на початку файл поновлення програми “UpdateDealerUnlimViknaroffX_26.zp“.  Прослідкуйте щоб назва була саме такою як вказана вище. Якщо вона відрізняється то перейменуйте.

Запускаємо програму з робочого столу, котра повинна показати наступне вікно

після цього ми побачимо наступне

В поле “Введите пароль дилера:” наберіть код що ви отримали від вашого менеджера в листі. Після цього програма закриється і з нею можна буде працювати в звичайному режимі.