0 800 50 53 52 ▼+38067 410 10 74
+38050 410 10 78
Зворотній дзвінок
callback

Фурнітура для вікон з країн ЄС

Тільки комплекс заходів здатний забезпечити тривалу безпроблемну експлуатацію віконних систем. Виробником вживаються всі заходи, що дозволяють забезпечити гідну якість реалізованих пластикових вікон. Під замовлення в цеху поставляється найкраща сировина, відмінні матеріали. Завдяки ретельному відбору постачальників компанія “Viknar’off™” надає споживачам тривалі багаторічні гарантії на свою продукцію. Використовувана компанією фурнітура для пластикових вікон відрізняється відмінною якістю, стійкістю до дії зовнішніх кліматичних і механічних чинників. Завдяки вдалим контрактам, укладених нами на поставку матеріалів з Німеччини та Польщі, на вартості кінцевого продукту мінімально позначається установка якісних комплектуючих.

Siegenia-Aubi – елегантні рішення

Німецький бренд випускає чудові ручки і надійні замки, розумно сконструйовані петлі і механізми з великим запасом міцності. Численні відгуки, експертні оцінки свідчать про популярність товарів фірми в усіх країнах ЄС. Купити в Україні комплектуючі для вікон цієї торгової марки має сенс з багатьох причин:

  • показник взломостійкості перевершує стандартні нормативи, не треба переживати з приводу проникнення в будинок зловмисників, адже випробування довели відповідність високому стандарту WK1;
  • представлені на сайті петлі відрізняються вражаючою стійкістю до механічного зносу і корозії;
  • вдала конструкція системи передбачає використання 6 варіантів провітрювання, завдяки такій особливості нескладно цілий рік підтримувати комфортний рівень температури в приміщенні;
  • оснащені подібної фурнітурою блоки здатні витримувати навантаження в центнер-півтора;
  • велика кількість інноваційних технічних рішень, розроблених німецькими інженерами, дозволяє нам збирати ідеальні вікна, що відповідають потребам найвимогливіших замовників.

На складському майданчику підтримується достатні обсяги фурнітури німецького виробника. Доставка здійснюється в стислі терміни, що надходять заявки моментально передаються для обробки співробітникам складу.

Romb – тривалі гарантії

За останні 15-20 років компанія зуміла завоювати в Польщі лідерські позиції серед виробників компонентів для вікон. Інвестори вклали значні кошти в переоснащення цехів. Сьогодні польська фірма пропонує повний асортимент комплектуючих, необхідних для створення європейських віконних систем. Доступна ціна та солідні гарантійні зобов’язання, що досягають 10-ти років, сприяють активному росту продажів товарів польського походження.

Допомога професіоналів

Компанія стабільно збільшує асортимент реалізованої готової продукції і фурнітури, пропонуючи споживачам новинки в даному сегменті ринку, які заслуговують уваги. Кожна товарна партія, що відправляється замовникам в Київ, по регіонах, проходить ретельний багаторівневий контроль. Фахівці ресурсу оперативно відповідають на онлайн запити клієнтів, яким необхідна консультація. Звертайтеся, ми допоможемо зробити повністю усвідомлений вибір!

Замовити
зворотній дзвінок
uk