0 800 50 53 52 ▼+38067 410 10 74
+38050 410 10 78
Зворотній дзвінок
callback

Навіть саме розкішне і дороге вікно не буде виглядати по-справжньому ефектно якщо не надати йому відповідне обрамлення – підвіконня.

Пiдвiконня Рlastolit – iнновацiйний продукт, створений для найвимогливiших покупцiв, що втiлює найважливiшi побажання й потреби сучасних людей. Заокруглена форма капiноса пiдвiконня Рlastolit вiдтворює лiнii пiдвiконня з натурального мармуру та пiдкреслює його благородний вигляд. Пiдвiконня Рlastolit поєднує у собi монолiтну мiцнiсть, iдеальну рiвну глянцеву або матову поверхню, найсучаснiше ламiнацiйне покриття.
Основнi переваги пiдвiконь Plastolit:
Збiльшена до 20 мм товщина пiдвiконня додає мiцностi готовому виробу,
високомiцна плiвка «Elesgo» (Нiмеччина) має в 5 разiв бiльшу стiйкiсть до стирання, нiж зазвичай використовуванi ПВХ-плiвки – це забезпечує тривалий термiн служби пiдвiконь. Додаткове фiнiшне шлiфування пiдвiконня забезпечує iдеальну поверхню без хвиль i нерiвностей.

RAFT – це декоративний сучасний, матовий, легкий, міцний та довговічний матеріал. Підвіконня з даного матеріалу стійке до вологості та води, гарячих рідин і миючих засобів, УФ-випромінення, мікроорганізмів, грибків та комах. RAFT – це принципово важкозаймистий та поганогорючий матеріал.

Пiдвiконня  RAFT  – класична форма з прямим капіносом і білосніжною матовою та гладкою поверхнею роблять його актуальним в будь якому інтер’єрі, а потовщені стінки надають йому високу міцність.

Вибравши це підвіконня Ви проявляєте турботу про здоров’я, робите ставку на екологічність, міцність та красу!

Підвіконня OpenTecK – це найдоступніші по ціні підвіконники!

По теплоізоляційних характеристиках дані пластикові підвіконники перевершують підвіконня з дерева, бетону, натурального каменю, володіючи високою ударною в’язкістю при низьких температурах.

Виготовляються з екологічно чистих та не горючих матеріалів. Стійкість до вологи і мікроорганізмів дозволяє експлуатувати підвіконня ПВХ в приміщеннях при порушенні норм вологості та температури (вологі приміщення, ванни кімнати, басейни). Довговічні, вологостійкі та ударостійкі пластикові підвіконники OpenTeck не піддаються корозії і гниттю, легко миються. Зверху поверхня підвіконня покривається спеціальною плівкою, що робить їх стійкими до механічного старіння, ударів, агресивних плям, і нечутливими до побутової хімії. Конструкція ребер жорсткості забезпечує підвіконню OpenTeck міцність, вони не  схильні прогинатися, мають низький коефіцієнт теплового розширення і стійкі до довготривалих теплових  нагрузок. Підвіконня не потребують додаткового фарбування, лакування чи спеціально догляду.

Замовити
зворотній дзвінок
uk