0 800 50 53 52 ▼+38067 410 10 74
+38050 410 10 78
Зворотній дзвінок
callback

Надійні, ефективні москітні сітки

Протягом тисячоліть, століть люди безуспішно намагалися захистити свій житловий простір на докучливих, а часом небезпечних комах. Сьогодні на зміну диму, що використовувався в старовину, прийшла ефективна хімія, нищівна «непроханих гостей». Та треба пам’ятати, що застосування таких препаратів може привести до небажаного, негативному впливу на організм. Ми пропонуємо вирішувати проблему значно простіше, безпечніше – москітні сітки від безпосередньо виробника перекриють в приміщення доступ комарам, мошкарі та мухам. Доставка здійснюється по всій Україні. Відгуки дилерів свідчать про відмінній якості цих важливих антимоскітних елементів. На привабливому рівні підтримуються ціни, така покупка не надто сильно вплине на Ваш сімейний бюджет.

Вдалі споживчі характеристики

Зверніть увагу на інформацію в каталозі, що стосується цього виду продукції. Продукція, що випускається фабрикою під замовлення москітна сітка підійде для будь-якої віконної системи компанії. Реалізація сітки на вікна відбувається в повній відповідності з шириною, висотою блоку. Придбання товарів з цього розділу сайту має суттєві переваги, про які варто поговорити докладніше:

  1. Добре продумана система монтажу, щоб встановити москітні сітки не потрібні особливі знання, навички або інструменти. Будь-яка доросла людина впорається з цією нескладної процедурою, достатньо кількох секунд, щоб закріпити виріб в спеціальних пазах.
  2. Технологам вдалося створити легкий, але цілком жорсткий каркас. Відділ постачання реалізує товарні партії, що відрізняються відмінною жорсткістю, стійкістю до деформацій.
  3. Москітні сітки ніяк не перешкоджають потокам свіжого повітря, що надходить в будівлю. Розміри осередків відповідають оптимальним параметрам. Важливий аксесуар жодним чином не погіршує видимість та не перешкоджає доступу затребуваного людиною природного освітлення.
  4. Каталог дозволяє підібрати і купити примірник у відповідній кольоровій гамі вікна. Весь модельний ряд комплектуючих стійкий до дощу, снігу та морозів, не потребує спеціальної, додаткового захисту від їх впливу.
  5. Конструкція досить жорстка, при повністю відкритих вікнах вона служить надійною перешкодою для невеликих домашніх тварин.

Простота у догляді

Доступна до продажу в режимі онлайн москітна сітка зовсім не потребує довгих процедур очищення. Та все ж її необхідно регулярно демонтувати і промивати сильним струменем води, щоб видалити пил і пух. Як часто це потрібно робити? Жорсткого регламенту по догляду не існує, він і не потрібен. Дійте в залежності від ступеня забруднення захисних елементів. Якщо ваш будинок розташований в чистій екологічній зоні, цілком вистачить проводити процедуру двічі на рік. У промислових містах рекомендуємо змивати пил декілька разів на сезон.

Велика модельна лінійка

Фабрика стабільно розширює дилерську мережу по всій Україні. Нашу продукцію вже зараз нескладно замовити в будь-якому куточку країни. Простота використання і ефективність, що відрізняє наші москітні сітки, сприяють збільшенню обсягу продажів. Вартість підтримується на адекватному рівні, незалежно від обсягу заявок. Споживач отримує можливість здійснювати покупки безпосередньо на порталі, для цього розроблено зручний функціонал, що дозволяє безпомилково підбирати товари. Хочете отримати більш докладні, розгорнуті консультації? Один з наших фахівців із задоволенням відповість на питання, що стосуються особливостей застосування представлених зразків, способів оплати, термінів відправки готової продукції. Всі питання довгострокової співпраці обговорюються виключно індивідуально, у нас завжди є цікаві пропозиції для дилерів та роздрібних клієнтів.

Замовити
зворотній дзвінок

Залишити коментар

uk