0 800 50 53 52 ▼+38067 410 10 74
+38050 410 10 78
Зворотній дзвінок
callback

Можливість недорого купити дверну фурнітуру

Професіоналам чудово відомо, що вхідна група в будь-яке приміщення піддається серйозним, значним навантаженням. Якщо мова йде про офіс великого підприємства чи установі з сотнями відвідувачів, зростає ризик виходу дверей з ладу. Всі компоненти ми отримуємо від безпосередніх виробників. Вигідні контракти укладені з польськими та німецькими фабриками, через власну дилерську мережу ми реалізуємо їх продукцію під замовлення по всій Україні.

Фурнітура з доставкою

Співпраця з нами вигідно з багатьох причин. Звертаємо увагу споживачів на той факт, що конкуренти для ремонту і відновлення вхідних комплексів зазвичай постачають комплектуючі з невеликим експлуатаційним ресурсом. Чому так відбувається? Продавці намагаються купити продукцію якомога дешевше, за низькою вартістю, щоб збільшити обсяги реалізації. Співпраця з нами вигідна з наступних причин:

  1. Деталі, які використовуються у виробництві заводської продукції, здатні прослужити десятки років.
  2. Зразки виготовляються за жорсткими стандартами ЄС тільки з високоякісних матеріалів. Вони повністю безпечні для здоров’я, дійсно не роблять негативного впливу на людей навіть в сильну спеку, при високій вологості.
  3. У каталозі представлені всі компоненти, необхідні для ремонту дверей. Ми продаємо дверні упори, а також шпінгалети, доводчики та міцні замки, випущені і сертифіковані в країнах Євросоюзу.
  4. Фурнітура для металопластикових дверей поставляється з повним пакетом супровідних паперів.

Процес підбору комплектуючих

Фахівці компанії стабільно, регулярно займаються удосконаленням функціоналу сайту. Для того, щоб зробити покупку, жителю будь-якого регіону України не треба залишати межі власного будинку або офісу. Досить зайти на портал виробничого підприємства і розмістити заявку на товар. Корисні поради, які допоможуть в процесі вибору:

  • обов’язково враховуйте конструктивні особливості полотна;
  • беріть до уваги фактуру покриттів, намагайтеся дотримуватися гармонійного колірного рішення;
  • перш, ніж купити дверну німецьку або польську фурнітуру, прорахуйте максимальний рівень експлуатаційної навантаження;
  • при появі труднощів у складанні онлайн замовлення проконсультуйтеся з персоналом профільного підрозділу фабрики.

Зручна співпраця

Підприємство намагається максимально охопити свій сегмент ринку, збільшити представленість товарів за допомогою моніторингу відгуків клієнтів. Пропонуючи в окремому розділі різноманітні комплектуючі, компанія переслідує кілька цілей. Тут споживачам надано повну свободу вибору, допускається самостійна комплектація дверної групи усіма необхідними елементами. У той же час, відділ збуту піклується про клієнтів, які відчувають проблеми з покупкою окремих компонентів. Вони можуть замовити на ресурсі будь-які деталі для відновлення своїх дверей в процесі експлуатації.

Замовити
зворотній дзвінок
uk