0 800 50 53 52 ▼+38067 410 10 74
+38050 410 10 78
Зворотній дзвінок
callback

Торгову марку “Вікнар’off” визнано лідером на ринку серед «Виробників металопластикових вікон»

06 Jun 2014

5 червня 2014 відбулась урочиста церемонія нагородження Конкурсу торгових марок “Фаворити Успіху” . У сфері “Виробники металопластикових вікон” кращою з 24 учасників ринку, названа ТМ Вікнар’off.
Конкурс торгових марок «Фаворити Успіху» — перший і єдиний в Україні публічний конкурс торгових марок з відкритими рейтингами. Конкурс проводиться щорічно з 2003 року, за прозорою методикою вивчення громадської думки, з метою визначення найкращих, найбільш затребуваних і рекомендованих торгових марок товарів та послуг українського ринку. Згідно з методикою конкурсу, при визначенні Фаворитів Успіху враховується думка пересічних споживачів, експертів та українських знаменитостей (творчої та ділової еліти). Результати звіряються маркетинговою дослідницькою компанією InMind і проходять ретельний аудит Київського міжнародного інституту соціології (КМІС).
Компанія Вікнар’off посіла перше місце у рейтингу з переможним статусом “Фаворит Споживачів” у номінації “Виробники металопластикових вікон” та нагороджена медаллю “Фаворит Успіху – 2013”.
Працівники компанії Вікнар’off вдячні за визнання громадськості  у сфері “Виробники металопластикових вікон”, що дало поштовх до ще більших досягнень нових вершин.

Про автора
uk