Компанія Viknar’off розширює географію продажу

Компанія Viknar’off розширює географію продажу - Фото 1

Добігає кінця ще один робочий тиждень, який перш за все запам’ятається нам веселим і яскравим відкриттям фірмового салону Viknar’off у місті Камінь-Каширський, яке відбулось у вівторок 17 липня.

Приємно, що давні партнери нашої компанії, працюючи з нами не один рік, – розширюють співпрацю з нами, відкривають нові торгові точки, фірмові салони і популяризують бренд Viknar’off.

Приємно вразив величезний асортимент товару для дому, представлений у фірмовому салоні, від металопластикових вікон, жалюзей і підвіконня і до покрівельних матеріалів і ламінату – все це можна придбати в магазині, який відкрився в м. Камінь-Каширський, на вулиці Шевченка, 9а.

На відкриття приїхали менеджер- куратор Христина Стрільчук, територіальний менеджер по Волинськиій області Богдан Дмитрук, маркетолог Нестор Тернопільський та регіональний менеджер по Західній Україні Катерина Жибак, які відмітили і гостинність господаря нововідкритого салону, та його дружини, які зарекомендували себе не тільки як успішні підприємці і бізнесмени, але як і справжні друзі компанії Viknar’off.

Компанія Viknar’off щиро вітає партнерів та бажає  їм хороших продажів, а усім клієнтам – приємних покупок.