0 800 50 53 52 ▼+38067 410 10 74
+38050 410 10 78
Зворотній дзвінок
callback

Вікна в Житомирі

Найкраща цінова
пропозиція

Максимальне збереження тепла. Профільна система з відмінними експлуатаційними характеристиками. Зроблено в Україні.

тиша
тепло
світло

Європейська
якість

Гарний варіант для людей, цінуючих якість та надійність. Виготовлено в Німеччині.

тиша
тепло
світло

Знайдіть салон, найближчий до Вас
Графік роботи

Будні дні: 9.00 - 18.00 Субота: 10.00 - 14.00 Неділя: вихідний

тел. 0 800 50 53 52 (дзвінки зі стаціонарних телефонів – безкоштовні), (067)410-10-74, (050)410-10-78, дзвінки з мобільних – згідно тарифів Вашого оператора.

Переваги продукції компанії VIKNAR'OFF
 • Гарантія

  Гарантія від 7 до 15 років на виготовлені вікна, за умови якісного та професійного монтажу

 • Екологічність та безпека

  Використовуємо безсвинцеві профільні системи, комплектуючі, що мають гігієнічні сертифікати від провідних світових виробників

 • Якість

  Конструкції відповідають вимогам ДСТУ та європейським стандартам, вимогам ДСТУ ISO 9001:2009 "Системи управління якістю Вимоги ISO."

 • Індивідуальний підхід

  Враховуємо особливості кожного, надаємо клієнтові право вибору, готові запропонувати конструкції різних цінових категорій

Великий вибір вікон в Житомирі

Уже кілька років персонал відділу збуту відзначає незмінно високий інтерес жителів міста до продукції, яку реалізує наша компанія. Така увага до моделей, що продаються на сайті компанії Viknaro’ff обґрунтувати логічно зовсім нескладно. Виробник пропонує купити товари, створені строго за німецькою технологією. Жорсткий контроль якості на всіх етапах створення віконних блоків, відмінні характеристики використовуваних матеріалів сприяють стабільному зростанню продажів. Грає роль той факт, що вікна в Житомирі реалізуються без посередницьких структур, безпосередньо зі складського майданчика фабрики. Офіційне представництво, розміщене в місті, здатне прорахувати під замовлення будь-які складні конструкції, а майстри підприємства в найкоротші терміни готові втілити побажання в кінцевому продукті. Акцентуємо увагу споживачів, що мінімальний рівень цін підтримується в Києві та в усіх великих населених пунктах країни.Розумний вибірТак можна сказати про покупців, які віддають перевагу нашим зразкам. Необхідно більш детально розкрити особливості примірників, пропонованих на сайті:
 • Відразу скажемо про приголомшливі параметрах герметичності, вдалих конструкторських рішеннях німецьких партнерів. Численні відгуки наочно свідчать про помітне скорочення грошових витрат, пов'язаних з підтриманням заданого температурного режиму в будинку.
 • Відзначимо привабливий з точки зору дизайнерів зовнішній вигляд. Ламіновані вироби можуть бути виконані в будь-якому кольорі з нині існуючих. Кількість відтінків плівки щорічно зростає, споживач без особливих зусиль здатний підібрати ідеальний варіант для офісного або житлового простору.
 • Поставляються пластикові вікна в Житомирі не потребують ніякого спеціального догляду, на відміну від дерев'яної продукції. Досить періодично видаляти пил зі стекол і профілю. Немає потреби в підфарбовування, лакуванні.
 • Приваблива вартість товарів, що володіють відмінними характеристиками, по міцності незначно поступаються металевого профілю. Співпраця з представниками фабриками допоможе заощадити солідні суми сімейного бюджету.
Повний спектр послугУважно ознайомтеся з функціональними можливостями порталу. Особам, котрі виявляють інтерес до модельної лінійки підприємства необов'язково витрачати час на відвідування представництва. За бажанням замовника, процес співпраці можливий цілком в онлайн режимі. Тут нескладно розмістити заявку на виклик майстра для зняття замірів, оформити доставку по території України. Проведення монтажу теж розумніше доручити нашому персоналу. В такому випадку, збільшується експлуатаційний ресурс віконних систем.
Детальніше >>>
uk