0 800 50 53 52 ▼+38067 410 10 74
+38050 410 10 78
Зворотній дзвінок
callback

Вікна в Вінниці

Найкраща цінова
пропозиція

Максимальне збереження тепла. Профільна система з відмінними експлуатаційними характеристиками. Зроблено в Україні.

тиша
тепло
світло

Європейська
якість

Гарний варіант для людей, цінуючих якість та надійність. Виготовлено в Німеччині.

тиша
тепло
світло

Знайдіть салон, найближчий до Вас
Графік роботи

Будні дні: 9.00 - 18.00 Субота: 10.00 - 14.00 Неділя: вихідний

тел. 0 800 50 53 52 (дзвінки зі стаціонарних телефонів – безкоштовні), (067)410-10-74, (050)410-10-78, дзвінки з мобільних – згідно тарифів Вашого оператора.

Переваги продукції компанії VIKNAR'OFF
 • Гарантія

  Гарантія від 7 до 15 років на виготовлені вікна, за умови якісного та професійного монтажу

 • Екологічність та безпека

  Використовуємо безсвинцеві профільні системи, комплектуючі, що мають гігієнічні сертифікати від провідних світових виробників

 • Якість

  Конструкції відповідають вимогам ДСТУ та європейським стандартам, вимогам ДСТУ ISO 9001:2009 "Системи управління якістю Вимоги ISO."

 • Індивідуальний підхід

  Враховуємо особливості кожного, надаємо клієнтові право вибору, готові запропонувати конструкції різних цінових категорій

Металопластикові вікна в Вінниці

З моменту появи до сьогоднішніх днів індустрія пластикових вікон пройшла значний шлях, результатом якого стали сучасні зручні і практичні віконні системи. Зараз в Україні численні виробники надають покупцям можливість придбати євровікна в широкому діапазоні форм і кольорів. Довговічні та міцні металопластикові вікна у місті Вінниця, з великим спектром властивостей і можливостей стануть надійним захисником від холоду і шуму, а також чудовою прикрасою будь-якого інтер'єру.

Віконні конструкції

Основні складові будь-якого сучасного профілю - це пластик (полівінілхлорид) і метал (найчастіше оцинкована сталь). Металевий контур (армування) використовується для посилення пластикового профілю, надання йому жорсткості, міцності і стійкості. Усередині профіль має повітряні камери, які дозволяють краще зберігати тепло. Перемички, які поділяють камери, служать зміцненню профілю.

Теплоізоляційні властивості вікна безпосередньо залежать від кількості камер в профілі - чим їх більше, тим краще пвх вікна перешкоджають охолодженню приміщення. Єдиним мінусом великої кількості камер є ширина і вага конструкції. Однак збільшення числа камер сприяє підвищенню витривалості вікон - наприклад, масивний склопакет можна встановити тільки в широкий профіль. Тому переваги багатокамерних профілів значно перевершують їхні недоліки.

Пластикові вікна у Вінниці мають сертифікати, які підтверджують їх санітарно-гігієнічну та екологічну нешкідливість, тому приймаючи рішення замовити і купити пластикові вікна, кожна людина може бути впевненою у власній безпеці.

Склопакети

Ефективність та енергозбереження вікнам пвх забезпечують склопакети - кілька стекол, з'єднаних між собою і розділених порожніми камерами. Щоб система краще зберігала тепло, порожнини між стеклами заповнюють інертним газом, найчастіше аргоном. Він не порушує прозорості і має низьку теплопровідність, що не дозволяє стеклам промерзати.

Пластикові вікна у місті Вінниця повинні бути герметичними, тому велике значення надається тому, щоб шви склопакета були міцними - тільки в цьому випадку ані в простір між стеклами, ані в приміщення не проникне волога, пил і холодне повітря. Щоб досягти абсолютної герметичності конструкції, склопакет обробляють герметиком. Сучасні технології дозволяють використовувати у виробництві склопакетів як звичайні загартовані стекла, так і стекла з особливими властивостями. Наприклад, енергозберігаючі вікна з високим коефіцієнтом відбиття тепла виготовляють зі стекол із спеціальною плівкою, яка сприяє кращому відбиттю потоків тепла всередину приміщення в опалювальний період і в зовнішнє середовище в теплу пору року.

Фурнітура та ущільнювачі

Металопластикові вікна Вінниця мають високу міцність і надійність. Найчастіше ці властивості залежать від якості використовуваної фурнітури. Від неї також залежить ціни на пластикові вікна. Однак дешеві ущільнювачі та запірні механізми вийдуть з ладу набагато швидше дорогих виробів від відомих фірм.

Місця з'єднання рами і склопакета потребують додаткової герметизації. Для цього використовують ущільнювачі з резинопластика, гуми або силікону. На тривалість їх служби впливають якість матеріалів, правильна установка ущільнювачів і ступінь агресивності умов експлуатації вікон. Як правило, виробник дає гарантію на ущільнювачі терміном 10-15 років, проте в залежності від зовнішніх умов ці терміни можуть варіюватися.

Кращі віконні системи від виробника можуть мати додатковий внутрішній шар ущільнювача, який значно покращує властивості вікон, однак його установка досить складна і помітно впливає на вартість конструкції.

Детальніше >>>
uk