0 800 50 53 52 ▼+38067 410 10 74
+38050 410 10 78
Зворотній дзвінок
callback

Вікна в Тернополі

Найкраща цінова
пропозиція

Максимальне збереження тепла. Профільна система з відмінними експлуатаційними характеристиками. Зроблено в Україні.

тиша
тепло
світло

Європейська
якість

Гарний варіант для людей, цінуючих якість та надійність. Виготовлено в Німеччині.

тиша
тепло
світло

Знайдіть салон, найближчий до Вас
Графік роботи

Будні дні: 9.00 - 18.00 Субота: 10.00 - 14.00 Неділя: вихідний

тел. 0 800 50 53 52 (дзвінки зі стаціонарних телефонів – безкоштовні), (067)410-10-74, (050)410-10-78, дзвінки з мобільних – згідно тарифів Вашого оператора.

Переваги продукції компанії VIKNAR'OFF
 • Гарантія

  Гарантія від 7 до 15 років на виготовлені вікна, за умови якісного та професійного монтажу

 • Екологічність та безпека

  Використовуємо безсвинцеві профільні системи, комплектуючі, що мають гігієнічні сертифікати від провідних світових виробників

 • Якість

  Конструкції відповідають вимогам ДСТУ та європейським стандартам, вимогам ДСТУ ISO 9001:2009 "Системи управління якістю Вимоги ISO."

 • Індивідуальний підхід

  Враховуємо особливості кожного, надаємо клієнтові право вибору, готові запропонувати конструкції різних цінових категорій

Металопластикові вікна у Тернополі

Ви плануєте встановити в своєму будинку або квартирі нові вікна, але ще не визначилися з вибором? Найбільш оптимальним варіантом на сьогоднішній день визнані металопластикові вікна. Місто Тернопіль високо оцінило ці міцні та довговічні конструкції за їх різноманітність форм і прекрасні експлуатаційні характеристики.

Вибираємо металопластикове вікно

ПВХ вікна - це складна система, яка складається із взаємопов'язаних елементів, серед яких немає другорядних. Усі технічні характеристики однаково важливі для успішної та тривалої експлуатації вікон.

Для виготовлення надійних вікон від виробника використовується:

- якісна фурнітура;

- міцне армування;

- надійні ущільнювачі.

Основними критеріями вибору елементів металопластикових вікон є:

- температурний режим всередині приміщення;

- шумові навантаження;

- рівень безпеки.

Перш ніж купити пластикові вікна, слід врахувати кліматичний регіон, в якому ви проживаєте, зону установки (тихий двір або шумлива вулиця), призначення приміщення, де вони встановлюються, а також поверх, де знаходиться приміщення.

Віконні профілі

Пластиковий профіль є основою євровікна і виконує несучі функції. Перегородки, які знаходяться у внутрішній частині профілю, формують повітряні камери, завдяки яким металопластикова конструкція має прекрасні шумо- і звукоізоляційні властивості. Велике число камер свідчить про високі показники ізоляційних властивостей конструкції. Сьогодні найбільш популярні трьох- і п'ятикамерні профілі, які можна використовувати в холодних приміщеннях, на балконах або лоджіях. Ці енергозберігаючі вікна дозволяють значно економити опалення, оскільки мають високі теплоізоляційні характеристики.

Товщина зовнішніх стінок є ще одним важливим показником і має велике значення для довговічності і міцності вікна.

Завдяки впровадженню інноваційних методів виготовлення вікна пвх можуть бути різних конфігурацій і колірних рішень. Популярністю користується білий колір і обробка «під дерево». Це завжди виглядає святково, привабливо, ефектно. Замовити пластикові вікна в місті Тернопіль - це завжди правильне рішення, оскільки вони гармонійно вписуються в будь-який інтер'єр і мають невелику вартість.

Монтаж пластикових вікон

Установка металопластикових вікон в житлових будинках і комерційних приміщеннях має багато переваг, оскільки вони прекрасно зберігають тепло, не потребують фарбування та утеплення. До того ж, в Україні ціни на пластикові вікна вигідно відрізняються від цін на конструкції з інших матеріалів.

Заміна старих вікон на пластикові вікна Тернопіль проводиться фахівцями швидко і якісно. Старі коробки акуратно демонтуються, а монтаж нових здійснюється за сучасними технологіями, для яких не є перешкодою навіть холодна пора року. Всі наявні щілини заповнюються спеціальною піною, а також проводиться регулювання вільного відкривання і закривання стулок. Відмінно виконані монтажні роботи забезпечують:

- герметичність конструкції;

- тривалий термін експлуатації;

- практичність;

- красу всередині і зовні приміщення.

Показниками готового виробу є ширина і висота профілю. Масивні рами і стулки оснащуються додатковими ущільнювачами, склопакетами, фурнітурою. Сьогодні досить часто для більшої естетичності застосовуються декоративні профілі з малюнком і без нього.

Пластикові вікна мають найкращі ізоляційні властивості для захисту приміщення від зовнішнього шуму і пилу, завдяки чому гарантують тепло і затишок в оселі. Краща пропозиція для облаштування житлових і офісних приміщень - це сучасні металопластикові вікна. Місто Тернопіль сьогодні має можливість переконатися в їх багатофункціональності, елегантному зовнішньому вигляді і практичності, при цьому навіть кращі з них можуть мати невисоку вартість і відмінну якість.

Детальніше >>>
uk