0 800 50 53 52 ▼+38067 410 10 74
+38050 410 10 78
Зворотній дзвінок
callback

Пластикові вікна Сарни

Найкраща цінова
пропозиція

Максимальне збереження тепла. Профільна система з відмінними експлуатаційними характеристиками. Зроблено в Україні.

тиша
тепло
світло

Європейська
якість

Гарний варіант для людей, цінуючих якість та надійність. Виготовлено в Німеччині.

тиша
тепло
світло

Знайдіть салон, найближчий до Вас
Графік роботи

Будні дні: 9.00 - 18.00 Субота: 10.00 - 14.00 Неділя: вихідний

тел. 0 800 50 53 52 (дзвінки зі стаціонарних телефонів – безкоштовні), (067)410-10-74, (050)410-10-78, дзвінки з мобільних – згідно тарифів Вашого оператора.

Переваги продукції компанії VIKNAR'OFF
 • Гарантія

  Гарантія від 7 до 15 років на виготовлені вікна, за умови якісного та професійного монтажу

 • Екологічність та безпека

  Використовуємо безсвинцеві профільні системи, комплектуючі, що мають гігієнічні сертифікати від провідних світових виробників

 • Якість

  Конструкції відповідають вимогам ДСТУ та європейським стандартам, вимогам ДСТУ ISO 9001:2009 "Системи управління якістю Вимоги ISO."

 • Індивідуальний підхід

  Враховуємо особливості кожного, надаємо клієнтові право вибору, готові запропонувати конструкції різних цінових категорій

Металопластикові вікна Сарни

Металопластикові вікна - це сучасні системи, які забезпечують високий рівень комфорту і захищеності приміщення. Вони дозволяють зберігати тепло в холодну пору року, захищають квартиру або будинок від зовнішнього шуму, прекрасно справляються з протягами, а також гарантують захист від злому. Подібне поєднання властивостей робить пластикові вікна в місті Сарни, найкращим вибором для облаштування сучасних будівель, офісів і квартир в Україні.

Основні елементи євровікна:

1. рама;

2. склопакет;

3. фурнітура.

Рама - основна частина пластикового вікна. Вона виконує функції опори для всієї конструкції. Рама фіксується у віконному отворі за допомогою монтажної піни та інших засобів, для більшої зручності та естетичного вигляду рама оформляється підвіконнями.

Умовою довгої служби пвх вікна є використання якісного металопластикового профілю. Властивості профілю багато в чому визначають властивості всієї конструкції. Профіль виготовляють із пластику - полівінілхлориду, для додання йому додаткової міцності, довговічності та здатності зберігати свій колір використовуються різні добавки. На сьогоднішній день виробники повністю відмовилися від шкідливих для людини добавок, тому металопластикові вікна Сарни екологічно чисті і абсолютно безпечні у використанні.

Міцність і стійкість пластиковому каркасу надає армування - внутрішнє наповнення профілю, виготовлене з оцинкованої сталі. Металеві вставки надійно фіксують пластиковий профіль, не дозволяють йому деформуватися під дією зовнішніх факторів або навантажень.

У металлопластиковую раму вставляють склопакети - системи з декількох стекол, герметично з'єднаних між собою. Товщина склопакета залежить від кількості стекол і ширини камер між ними. Чим більше камер має склопакет, тим кращі його тепло- і шумоізоляційні властивості. Пластикові вікна Сарни значно виграли в результаті появи енергозберігаючого скла - однієї з найбільш значущих інновацій у виробництві металопластикових конструкцій. Завдяки спеціальним плівкам, такі стекла можуть відбивати тепло, тим самим зменшуючи його втрати з приміщення в холодну пору року. Якщо таке покриття нанести на зовнішні стекла склопакета, то воно зможе в спекотні дні оберігати кімнату від зайвого тепла, відбиваючи ультрафіолетове випромінювання. Енергозберігаючі вікна - справжня знахідка, оскільки вони дозволяють в значній мірі економити тепло і зменшувати витрати на обігрів приміщення.

Фурнітура грає не останню роль у функціональності металопластикових вікон. Додаткові елементи конструкції не просто роблять експлуатацію вікна більш зручною, вони багато в чому визначають, наскільки успішною буде служба всієї конструкції. До фурнітури відносять:

1. ущільнювачі;

2. штапик;

3. запірні механізми.

Вартість фурнітури часто може здатися занадто високою, проте щоб вікна мали кращу якість і прослужили довго, на деталях економити не слід.

Більшість фірм-виробників пропонують замовити і купити пластикові вікна відразу в комплекті з супутніми виробами: підвіконнями, москітними сітками тощо. Це не тільки дешево і зручно, але і практично, оскільки співробітники компанії можуть встановити все одночасно з установкою вікна від виробника, що вийде недорого, дозволить заощадити час і сили.

Металопластикові вікна Сарни - це не тільки зручно і комфортно, але і красиво та доступно, адже ціни на пластикові вікна достатньо демократичні. Мода не стоїть на місці, її віяння в архітектурі та дизайні змушують виробників металопластикових систем шукати нові рішення і вдосконалювати свою продукцію. Сьогодні дуже популярні нестандартні форми вікон: круглі, восьмигранні, арочні. Вони не тільки прикрашають інтер'єр, але і підкреслюють оригінальність його дизайну.

Детальніше >>>
uk