0 800 50 53 52 ▼+38067 410 10 74
+38050 410 10 78
Зворотній дзвінок
callback

Пластикові вікна Рівне

Найкраща цінова
пропозиція

Максимальне збереження тепла. Профільна система з відмінними експлуатаційними характеристиками. Зроблено в Україні.

тиша
тепло
світло

Європейська
якість

Гарний варіант для людей, цінуючих якість та надійність. Виготовлено в Німеччині.

тиша
тепло
світло

Знайдіть салон, найближчий до Вас
Графік роботи

Будні дні: 9.00 - 18.00 Субота: 10.00 - 14.00 Неділя: вихідний

тел. 0 800 50 53 52 (дзвінки зі стаціонарних телефонів – безкоштовні), (067)410-10-74, (050)410-10-78, дзвінки з мобільних – згідно тарифів Вашого оператора.

Переваги продукції компанії VIKNAR'OFF
 • Гарантія

  Гарантія від 7 до 15 років на виготовлені вікна, за умови якісного та професійного монтажу

 • Екологічність та безпека

  Використовуємо безсвинцеві профільні системи, комплектуючі, що мають гігієнічні сертифікати від провідних світових виробників

 • Якість

  Конструкції відповідають вимогам ДСТУ та європейським стандартам, вимогам ДСТУ ISO 9001:2009 "Системи управління якістю Вимоги ISO."

 • Індивідуальний підхід

  Враховуємо особливості кожного, надаємо клієнтові право вибору, готові запропонувати конструкції різних цінових категорій

Металопластикові вікна Рівне

Пластикові вікна настільки міцно увійшли в наш побут, що уявити собі сучасну квартиру або офіс без них практично неможливо. Затребуваність і популярність цих конструкцій пов'язані з їх зручністю і величезним вибором. Важливу роль відіграє і їх доступність – ціни на пластикові вікна значно нижче вартості аналогічних конструкцій, виконаних з інших матеріалів. Будь-який будинок, квартира або офіс відразу виграють, якщо в них встановлені ці сучасні конструкції.

Переваги пластикових вікон

Пластикові вікна в Рівному мають такі переваги:

- здатність зберігати тепло;

- демократична вартість;

- тривалий термін експлуатації;

- гарний зовнішній вигляд;

- простота в обслуговуванні.

Значним досягненням в технології виробництва пластикових вікон стало «теплове дзеркало» - процес відбивання тепла стеклами зі спеціальним покриттям. Низькоемісійна плівка внутрішніх стекол склопакета відбиває тепло обігрівальних приладів всередину приміщення. Таке ж покриття на зовнішньому склі не дозволить ультрафіолетовому випромінюванню проникати всередину. Ця технологія дозволяє виготовляти кращі високоефективні енергозберігаючі вікна, які сьогодні користуються великим попитом.

Крім цього, при виготовленні склопакетів можуть використовуватися стекла інших видів:

- сонцезахисні;

- енергозберігаючі;

- ламіновані;

- загартовані.

Кожне з них забезпечує унікальні експлуатаційні властивості, має підвищену механічну і термічну міцність, прекрасні теплоізоляційні і захисні властивості.

Чому ми обираємо пластик

Свою назву металопластикові вікна отримали завдяки профілю - основі будь-якого пластикового вікна. Металопластикові вікна Рівне армуються металевими вставками, які забезпечують додаткову жорсткість і міцність конструкції.

Сьогодні ми все частіше віддаємо перевагу саме пластиковим вікнам від виробника, які прийшли на зміну традиційним дерев'яним конструкціям. У щоденному користуванні євровікна надійні і практичні. Їх не потрібно утеплювати на зиму і фарбувати, що дуже зручно і дешево, а також економить час і сили. Спеціально вбудовані механізми дозволяють провітрювати приміщення в будь-який час доби і відкривати вікна в двох напрямках, створюючи ідеальні умови для циркуляції повітря і мікровентиляції, що сприяє комфортній і здоровій атмосфері в приміщенні.

Головні характерні особливості вікон з металопластику:

- герметичність;

- відмінна шумо- і теплоізоляція;

- високі гігієнічні показники;

- зручність.

Пластикові вікна Рівне виключно надійні. Їх виготовлення та установка, якісно виконані досвідченими фахівцями, сприяють довгому терміну служби вікон, збереженню їх бездоганного зовнішнього вигляду і прекрасних експлуатаційних характеристик.

Різноманітність форм і відтінків, а також можливість ламінування в будь-який тон забезпечує вікнам надзвичайну популярність в Україні. ПВХ вікна встановлюють в міських квартирах, приватних заміських будинках, ними облаштовують лоджії та балкони. Сьогодні можна замовити і купити пластикові вікна не тільки стандартної прямокутної форми, але і арочні, скошені, восьмикутні. За бажанням замовника фахівці недорого виготовляють вікна будь-якої форми, які ідеально гармонують із загальним інтер'єром приміщення.

Протягом десятиліть металопластикові вікна Рівне не втрачають свій первинний вигляд, не змінюють колір і форму, не розсихаються, не іржавіють і не гниють. Ваш будинок буде завжди мати неперевершений вигляд з металопластиковими вікнами.

Детальніше >>>
uk