0 800 50 53 52 ▼+38067 410 10 74
+38050 410 10 78
Зворотній дзвінок
callback

Вікна в Мукачево

Найкраща цінова
пропозиція

Максимальне збереження тепла. Профільна система з відмінними експлуатаційними характеристиками. Зроблено в Україні.

тиша
тепло
світло

Європейська
якість

Гарний варіант для людей, цінуючих якість та надійність. Виготовлено в Німеччині.

тиша
тепло
світло

Знайдіть салон, найближчий до Вас
Графік роботи

Будні дні: 9.00 - 18.00 Субота: 10.00 - 14.00 Неділя: вихідний

тел. 0 800 50 53 52 (дзвінки зі стаціонарних телефонів – безкоштовні), (067)410-10-74, (050)410-10-78, дзвінки з мобільних – згідно тарифів Вашого оператора.

Переваги продукції компанії VIKNAR'OFF
 • Гарантія

  Гарантія від 7 до 15 років на виготовлені вікна, за умови якісного та професійного монтажу

 • Екологічність та безпека

  Використовуємо безсвинцеві профільні системи, комплектуючі, що мають гігієнічні сертифікати від провідних світових виробників

 • Якість

  Конструкції відповідають вимогам ДСТУ та європейським стандартам, вимогам ДСТУ ISO 9001:2009 "Системи управління якістю Вимоги ISO."

 • Індивідуальний підхід

  Враховуємо особливості кожного, надаємо клієнтові право вибору, готові запропонувати конструкції різних цінових категорій

Металопластикові вікна у Мукачеві

Жителі Європи і США знайомі з металопластиковими вікнами вже давно. Недорогі, зручні й довговічні пластикові вікна завоювали популярність дуже швидко - з моменту їх появи до поширення по всьому світу пройшло всього кілька років. В Україні вони з’явилися порівняно недавно, але за цей час багато хто зміг переконатися в їхній якості.

Тим часом, залишаються покупці, для яких рішення замовити і купити пластикові вікна пов'язане з коливаннями, і більш тісне знайомство з численними перевагами металопластикових конструкцій може допомогти розвіяти їхні сумніви.

Конструкційні переваги металопластикових систем

1. Тепло- і шумоізоляція

Металопластикові вікна Мукачево складаються зі склопакета і профілів, міцно з'єднаних між собою. Така конструкція характеризується повною герметичністю - між профілем і склопакетом, а також між стеклами склопакета немає абсолютно ніяких отворів, завдяки чому ані холодне повітря, ані шум не проникають в кімнату. Шумопоглинання багато в чому залежить від товщини склопакета - чим більше камер відокремлюють приміщення від вулиці, тим краще буде захист від шуму.

Теплоізоляційні властивості євровікна залежать від характеристик профілю, якості ущільнювачів, які використовувалися, і від склопакета. Останнім часом у покупців з'явилася можливість купити енергозберігаючі вікна - конструкції, в яких на стекла нанесена плівка, яка відбиває випромінювання. Завдяки її властивостями тепло не йде з приміщення. Використання цієї технології дозволяє економити до 30% тепла, що робить ці вікна економічно вигідними.

2. Довговічність

Металопластикові вікна Мукачеве - це покупка на довгі роки. Конструкція профілю пвх і особливості матеріалу гарантують довгий термін служби вікна навіть у несприятливих кліматичних умовах. Повна герметичність і надійність металопластикових систем зберігаються кілька десятків років, зрозуміло, при використанні високоякісного профілю і за умови правильної установки конструкції.

Експлуатаційні переваги вікон пвх

1. Стійкість до природних факторів

Полівінілхлорид - матеріал, з якого виготовлені пластикові вікна - проявляє надзвичайну стійкість до зовнішніх чинників. Він не втрачає своїх властивостей при підвищеній вологості, не псується при високих температурах і не стає крихким на морозі. Крім того, він нечутливий до ультрафіолетових променів і не вигоряє на сонці.

2. Естетичність і краса

Пластикові вікна Мукачеве - це не тільки зручно і вигідно, але і красиво. Матові і глянцеві, білі, кольорові або ламіновані «під дерево» вікна завжди гармонійно вписуються в інтер'єр, допомагають знаходити оригінальні та стильні рішення для оформлення заміського будинку, квартири, магазину чи офісної будівлі. Великий внесок у популярність цих вікон зробила можливість виготовлення конструкцій будь-якої форми і розміру.

3. Безпека

ПВХ вікна відрізняються високим ступенем безпеки. Це стосується і їх протипожежних властивостей, і протизламних механізмів, які встановлюються в профіль. Пластикові вікна Мукачево демонструють якісно новий рівень захисту приміщення, який стає можливий тільки при використанні цих конструкцій.

4. Легкість у догляді та обслуговуванні

Пластик - один з найбільш невибагливих матеріалів. Його обслуговування обходиться дешево, оскільки йому не потрібні ані спеціальні миючі засоби, ані глибоке очищення. Як правило, поверхня пластикового вікна розробляється таким чином, щоб пил, дощова вода й інші забруднення не затримувалися на ній. Якщо виробник не дає особливих рекомендацій, для миття пластика використовуються звичайні миючі засоби. Скло, в тому числі і енергозберігаюче, очищується будь-яким засобом для стекол.

5. Доступність

Ціни на пластикові вікна досить демократичні, і цим обумовлена велика популярність цих виробів. Металопластикові вікна від виробника мають доступну вартість навіть у порівнянні з традиційними дерев'яними вікнами.

Детальніше >>>
uk