0 800 50 53 52 ▼+38067 410 10 74
+38050 410 10 78
Зворотній дзвінок
callback

Пластикові вікна Львів

Найкраща цінова
пропозиція

Максимальне збереження тепла. Профільна система з відмінними експлуатаційними характеристиками. Зроблено в Україні.

тиша
тепло
світло

Європейська
якість

Гарний варіант для людей, цінуючих якість та надійність. Виготовлено в Німеччині.

тиша
тепло
світло

Знайдіть салон, найближчий до Вас
Графік роботи

Будні дні: 9.00 - 18.00 Субота: 10.00 - 14.00 Неділя: вихідний

тел. 0 800 50 53 52 (дзвінки зі стаціонарних телефонів – безкоштовні), (067)410-10-74, (050)410-10-78, дзвінки з мобільних – згідно тарифів Вашого оператора.

Переваги продукції компанії VIKNAR'OFF
 • Гарантія

  Гарантія від 7 до 15 років на виготовлені вікна, за умови якісного та професійного монтажу

 • Екологічність та безпека

  Використовуємо безсвинцеві профільні системи, комплектуючі, що мають гігієнічні сертифікати від провідних світових виробників

 • Якість

  Конструкції відповідають вимогам ДСТУ та європейським стандартам, вимогам ДСТУ ISO 9001:2009 "Системи управління якістю Вимоги ISO."

 • Індивідуальний підхід

  Враховуємо особливості кожного, надаємо клієнтові право вибору, готові запропонувати конструкції різних цінових категорій

Металопластикові вікна у Львові

Сьогодні євровікна користуються великою популярністю, оскільки затребувані усіма верствами споживачів. Віконні профілі виготовляють із додаванням різних модифікаторів і стабілізаторів, завдяки яким значно збільшується їх стійкість до світла і температурних перепадів, а також поліпшується якість поверхні. Широкий асортимент стекол для стеклопакетів дозволяє варіювати їх властивості та виготовляти бездоганні конструкції для вашого комфорту і безпеки.

Середній експлуатаційний термін пластикових конструкцій від виробника може досягати 30 років, що свідчить про високий показник стійкості, щільності і міцності. Металопластикові вікна у Львові об'єднують у собі високу якість, довговічність і низькі ціни, що робить їх на сьогоднішній день найбільш оптимальним вибором для благоустрою житла або офісу.

Переваги євровікон

ПВХ вікна відрізняються більшою ефективністю, ніж традиційні конструкції з дерева. Вони є кращим вибором, тому що зроблені з пластику, чия вартість значно нижче, ніж ціна натуральних матеріалів. Вони мають відмінні теплоізоляційні властивості і дозволяють в значній мірі економити електроенергію для обігріву приміщення. Цей матеріал в сукупності з енергозберігаючими склопакетами прекрасно утримує тепло в холодну пору року і не допускає перегріву в жаркий літній період. Енергозберігаючі вікна - це відмінне рішення і з точки зору захисту внутрішнього оформлення кімнат від впливу ультрафіолетового випромінювання. До того ж, наявність спеціального механізму для провітрювання дозволяє створювати в приміщеннях комфортні умови цілий рік.

Пластикові вікна у Львові не потребують регулярного фарбування і додаткового утеплення, а шансів на їх пошкодження практично немає, оскільки вони виготовлені зі стійкої пластикової сировини. Однією з важливих переваг металопластикових вікон є їх стійкість до займання.

Металопластикові вікна Львів цінує за респектабельний зовнішній вигляд, оскільки їх виготовляють у різноманітних кольорах та відтінках, хоча традиційним і найбільш поширеним є білий колір.

Пластикові профілі можна фарбувати, ламінувати акриловою плівкою або лакувати акриловим лаком. Замовити такі вироби в Україні можна досить недорого - їх ціна мало відрізняється від цін на класичні білі конструкції.

Монтаж пластикових вікон

Монтажні роботи проводяться кваліфікованими фахівцями швидко і надійно. Пластикові вікна Львів встановлює в кілька етапів, першим з яких є демонтаж старого вікна. При установці нових вікон використовується кріпильний інструмент, монтажна піна, гідропаронепроникна стрічка. Ретельно виконані виміри гарантують легку установку нового вікна і довгий термін його служби.

Кращі якісно виготовлені і правильно встановлені вікна не тільки мають бездоганний зовнішній вигляд, але і забезпечують шумо- і теплоізоляцію приміщення, мають повну герметичність, в результаті чого в приміщенні завжди буде тепло і комфортно.

Бездоганний і красивий вид пластикових вікон незаперечний. Їх надійність і ефективність перевірена часом. Ринок будівельних матеріалів насичений даною продукцією, і виробники постійно працюють над її вдосконаленням. Ще кілька років тому ми могли купити пластикові вікна тільки прямокутної форми, сьогодні ж асортимент вікон значно розширився, в тому числі збільшилася і різноманітність їх форми. Споживачам пропонуються трапецієподібні, квадратні, круглі і багатогранні профілі для облаштування маленьких і великих вікон, балконних приміщень і лоджій. Крім того, ціни на пластикові вікна стали значно доступнішими.

Детальніше >>>
uk