0 800 50 53 52 ▼+38067 410 10 74
+38050 410 10 78
Зворотній дзвінок
callback

Пластикові вікна Луцьк

Найкраща цінова
пропозиція

Максимальне збереження тепла. Профільна система з відмінними експлуатаційними характеристиками. Зроблено в Україні.

тиша
тепло
світло

Європейська
якість

Гарний варіант для людей, цінуючих якість та надійність. Виготовлено в Німеччині.

тиша
тепло
світло

Знайдіть салон, найближчий до Вас
Графік роботи

Будні дні: 9.00 - 18.00 Субота: 10.00 - 14.00 Неділя: вихідний

тел. 0 800 50 53 52 (дзвінки зі стаціонарних телефонів – безкоштовні), (067)410-10-74, (050)410-10-78, дзвінки з мобільних – згідно тарифів Вашого оператора.

Переваги продукції компанії VIKNAR'OFF
 • Гарантія

  Гарантія від 7 до 15 років на виготовлені вікна, за умови якісного та професійного монтажу

 • Екологічність та безпека

  Використовуємо безсвинцеві профільні системи, комплектуючі, що мають гігієнічні сертифікати від провідних світових виробників

 • Якість

  Конструкції відповідають вимогам ДСТУ та європейським стандартам, вимогам ДСТУ ISO 9001:2009 "Системи управління якістю Вимоги ISO."

 • Індивідуальний підхід

  Враховуємо особливості кожного, надаємо клієнтові право вибору, готові запропонувати конструкції різних цінових категорій

Металопластикові вікна у Луцьку

Пластикові вікна на сьогоднішній день є основним вибором при будівництві або реконструкції будівель. Багато людей віддають їм перевагу під час ремонту, коли виникає необхідність змінити старі вікна. Високі експлуатаційні і естетичні характеристики роблять металопластикові вікна у Луцьку ідеальним вибором для квартири, заміського будинку, офісу чи магазину. Універсальність, різноманітність і невисока вартість цих конструкцій дозволяють використовувати їх повсюдно, а неперевершена міцність і надійність виробів гарантує тривалий термін експлуатації незалежно від кліматичних умов регіону.

З усіх типів вікон пластикові є найменш вимогливими до умов експлуатації та обслуговування. Як правило, якщо пластикові вікна в Луцьку виготовлені з якісного профілю з дотриманням усіх виробничих норм, і їхня установка проведена кваліфікованими майстрами, їх термін служби без ремонту може досягати 15-20 років. Це не відноситься до фурнітурі - на неї гарантія виробника завжди менше. Наприклад, гумовий ущільнювач євровікна регулярно піддається впливу різноманітних факторів навколишнього середовища (сніг, дощ, морози, спека), проте в порівнянні з пластиком має меншу стійкість відносно цих впливів. Тому і прослужить він менше, ніж сам профіль. Замки, ручки і петлі працюють при кожному відкритті і закритті вікна. Щоб вони прослужили довше, слід віддавати перевагу якісним виробам, які пропонують кращі фірми-виробники. Фурнітура, яка коштує дешево, дозволить заощадити на загальній вартості вікна, проте в підсумку ремонт і заміна недорогих деталей в сумі не виправдає цієї економії.

Сучасні досягнення в області виготовлення пластикових профілів дозволяють замовити й купити пластикові вікна від виробника, які максимально відповідають умовам навколишнього середовища. Завдяки цьому металопластикові вікна у Луцьку завжди надійно захищають від холоду і вітру, поглинають вуличний шум, запобігають втратам тепла.

Основним матеріалом для виробництва металопластикових профілів був і залишається полівінілхлорид. Якщо раніше для його стабілізації використовувалися солі свинцю, то сьогодні виробники повністю відмовилися від цієї добавки, шкідливої і для людини, і для навколишнього середовища.

Пластиковий профіль був би занадто крихким і ламким, якби складався тільки з полівінілхлориду. Для додання жорсткості і міцності всередині кожного профілю є армування - металевий каркас, який найчастіше виготовляють з оцинкованої сталі. Він приймає на себе всі навантаження, пов'язані з масою склопакетів, що дозволяє профілю не прогинатися і не деформуватися з часом.

Відмінною особливістю сучасного пвх вікна є можливість установки само-вентиляційної системи. Цей механізм здатний чуйно реагувати на зміну погодних умов, оберігаючи приміщення від протягів у вітряну погоду і дозволяючи свіжому повітрю потрапляти всередину в тихі дні. Пластикові вікна Луцьк, які оснащені подібними системами, вирішують одну з найбільших проблем, пов'язаних з металопластиковими конструкціями. Їх висока герметичність в приміщеннях з поганою вентиляцією може призвести до накопичення вологи і зайвої вогкості. Енергозберігаючі вікна з само-вентиляцією принесуть затишок і комфорт в будь-яке приміщення.

Кожен виробник пластикових профілів прагне зробити свою продукцію найзручнішою і ергономічною. Це виражається в пошуку нових формул складу пластика, модернізації внутрішніх камер профілю, пошуку оптимальної форми профілю для більшої зручності та комфорту споживачів.

З появою нових розробок в області металопластикових конструкцій ціни на пластикові вікна в Україні стають доступнішими, а їх якість неухильно зростає.

Детальніше >>>
uk