0 800 50 53 52 ▼+38067 410 10 74
+38050 410 10 78
Зворотній дзвінок
callback

Пластикові вікна Коломия

Найкраща цінова
пропозиція

Максимальне збереження тепла. Профільна система з відмінними експлуатаційними характеристиками. Зроблено в Україні.

тиша
тепло
світло

Європейська
якість

Гарний варіант для людей, цінуючих якість та надійність. Виготовлено в Німеччині.

тиша
тепло
світло

Знайдіть салон, найближчий до Вас
Графік роботи

Будні дні: 9.00 - 18.00 Субота: 10.00 - 14.00 Неділя: вихідний

тел. 0 800 50 53 52 (дзвінки зі стаціонарних телефонів – безкоштовні), (067)410-10-74, (050)410-10-78, дзвінки з мобільних – згідно тарифів Вашого оператора.

Переваги продукції компанії VIKNAR'OFF
 • Гарантія

  Гарантія від 7 до 15 років на виготовлені вікна, за умови якісного та професійного монтажу

 • Екологічність та безпека

  Використовуємо безсвинцеві профільні системи, комплектуючі, що мають гігієнічні сертифікати від провідних світових виробників

 • Якість

  Конструкції відповідають вимогам ДСТУ та європейським стандартам, вимогам ДСТУ ISO 9001:2009 "Системи управління якістю Вимоги ISO."

 • Індивідуальний підхід

  Враховуємо особливості кожного, надаємо клієнтові право вибору, готові запропонувати конструкції різних цінових категорій

Металопластикові вікна Коломия

Про пластикові вікна Коломия дізналася не так давно, хоча в світі ця продукція користується популярністю вже понад півстоліття. Полівінілхлорид (ПВХ), який є основним матеріалом для виготовлення віконних систем, був одним з перших синтетичних полімерів, який знайшов широке використання в промисловому виробництві.

Перші вікна з полівінілхлориду були виготовлені в середині минулого століття, після чого вони досить швидко поширилися на всю Європу і Сполучені Штати. Паралельно з удосконаленням технології виробництва поліпшувалися і характеристики вікон: збільшувався їх термін служби, міцність, надійність, дизайн ставав більш витонченим і зручним, а вартість – більш доступною.

Що таке металопластикові віконні системи?

Кожен металопластиковий профіль під полімерною поверхнею має металевий каркас, який забезпечує високий ступінь стійкості та міцності всієї конструкції. Такі євровікна можуть витримувати сильні пориви вітру та інші навантаження, крім того, армування робить термін експлуатації вікон значно довшим. Каркас повністю прихований під ПВХ, який захищає метал від утворення іржі. З профілів можна виробляти віконні системи різних форм.

Штучна природа полівінілхлориду у багатьох викликає настороженість, проте подібне відношення необґрунтоване. Цей матеріал є абсолютно безпечним та екологічно чистим, не містить шкідливих для людини речовин і не схильний до змін ані під впливом атмосферних явищ, ані з часом.

Сучасні досягнення у виготовленні вікон пвх

Кращі віконні системи, які існують сьогодні, далеко пішли від своїх попередників. Нинішній полівінілхлорид є твердим екструдованим і, завдяки цьому, більш міцним. Металопластикові вікна в Коломиї користуються великим попитом, частково цього вдалося досягти завдяки постійному моніторингу якості. Для віконних систем прийняті стандарти якості, які регламентують як виготовлення профілів, так і їх установку, в результаті чого в Україні до покупця надходить лише та продукція, яка гарантовано забезпечить комфорт і захищеність.

Плюси конструкцій з металопластику

Металопластикові системи істотно відрізняються від дерев'яних. Вони герметичні, не гниють, недорого коштують. Крім цього, існує цілий ряд функціональних особливостей, які вигідно відрізняють пластикові вікна від будь-яких інших:

- довгий термін експлуатації навіть в агресивних природних умовах. Встановлюючи таке вікно, можна забути про ремонт на 20-30 років;

- привабливий зовнішній вигляд. Пластикові вікна у Коломиї ідеально вписуються в будь-яке приміщення, як житлове, так і офісне або виробниче. При бажанні можна замовити і купити пластикові вікна практично будь-якої форми, в різному кольоровому оформленні;

- високий ступінь герметичності дозволяє ефективно запобігати попаданню пилу і холодного повітря в кімнату;

- доглядати за такими виробами дуже просто: їх можна очищати водою з використанням звичайних миючих засобів без абразивних частинок. Крім того, цим вікнам не потрібно фарбування і утеплення, і в результаті їх обслуговування обходиться досить дешево в порівнянні з конструкціями з інших матеріалів;

- полівінілхлорид не горить, тому є надійним захистом від пожежі;

- в будь-яких умовах експлуатації, незалежно від температури та інших факторів, пвх вікна не виділяють у повітря шкідливі компоненти. Ця інформація завжди відображена в сертифікатах якості виробу. Енергозберігаючі вікна не завдають шкоди навколишньому середовищу і можуть використовуватися в дитячих установах і лікарнях.

Металопластикові вікна у Коломиї – це кращий вибір при ремонті або будівництві. Важливу роль відіграє і те, що ціни на пластикові вікна від виробника набагато нижчі, ніж на інші види вікон. Вони сприяють створенню приємної атмосфери у кожному будинку, забезпечуючи комфорт і затишок протягом всього року.

Детальніше >>>
uk