0 800 50 53 52 ▼+38067 410 10 74
+38050 410 10 78
Зворотній дзвінок
callback

Пластикові вікна Кам’янець-Подільський

Найкраща цінова
пропозиція

Максимальне збереження тепла. Профільна система з відмінними експлуатаційними характеристиками. Зроблено в Україні.

тиша
тепло
світло

Європейська
якість

Гарний варіант для людей, цінуючих якість та надійність. Виготовлено в Німеччині.

тиша
тепло
світло

Знайдіть салон, найближчий до Вас
Графік роботи

Будні дні: 9.00 - 18.00 Субота: 10.00 - 14.00 Неділя: вихідний

тел. 0 800 50 53 52 (дзвінки зі стаціонарних телефонів – безкоштовні), (067)410-10-74, (050)410-10-78, дзвінки з мобільних – згідно тарифів Вашого оператора.

Переваги продукції компанії VIKNAR'OFF
 • Гарантія

  Гарантія від 7 до 15 років на виготовлені вікна, за умови якісного та професійного монтажу

 • Екологічність та безпека

  Використовуємо безсвинцеві профільні системи, комплектуючі, що мають гігієнічні сертифікати від провідних світових виробників

 • Якість

  Конструкції відповідають вимогам ДСТУ та європейським стандартам, вимогам ДСТУ ISO 9001:2009 "Системи управління якістю Вимоги ISO."

 • Індивідуальний підхід

  Враховуємо особливості кожного, надаємо клієнтові право вибору, готові запропонувати конструкції різних цінових категорій

Металопластикові вікна в Кам'янець-Подільському

Активна конкуренція серед виробників вікон несе величезну вигоду для покупця, адже кожен виробник прагне зробити саме свої вікна найбільш привабливими і вигідними. Суперництво між дерев'яними, металевими і пластиковими виробами призвело до появи численних і різноманітних за властивостями конструкцій, серед яких кожен покупець має можливість замовити саме те вікно, яке максимально задовольняє його потребам.

Серед покупців найбільшою популярністю сьогодні користуються металопластикові вікна. Кам'янець-Подільський, як і більшість міст в Україні, пропонує широкий вибір цих конструкцій. Замовити і купити пластикові вікна в даний час не складає труднощів, проте доступна вартість - далеко не головна перевага цих вікон. Незважаючи на те, що ціни на пластикові вікна значно нижчі, ніж на вироби з інших матеріалів, визначальними факторами для вибору саме цих вікон стали їх прекрасні експлуатаційні характеристики.

Переваги пластикових вікон

Одною з головних переваг пвх вікна є його здатність зберігати тепло. Однак всі вікна без винятку призначені для того, щоб перешкоджати попаданню холодного вуличного повітря в приміщення. Чому ж пластикові вікна в цьому кращі? Причин тому кілька.

1. У порівнянні з іншими матеріалами металопластиковий профіль коштує дешево і забезпечує кращий захист, оскільки не схильний до корозії і гниття.

2. Склопакет є більш ергономічною конструкцією порівняно з кількома рамами звичайних вікон і дозволяє краще зберігати тепло.

3. Склопакети з декількома камерами за глибиною значно менші, ніж звичайна рама з двома стеклами. Це забезпечує не тільки кращий захист від холоду, але і дозволяє створювати більш компактні та зручні в обслуговуванні металопластикові вікна. У Кам'янець-Подільському, як і в більшості міст України, ці конструкції є дуже затребуваними.

Як вибрати пластикове вікно

Якість всієї конструкції залежить від якості та особливостей кожної з її складових, якими є:

- рама з металопластикового профілю;

- склопакет;

- фурнітура.

Металопластиковий профіль від виробника - це основа вікна, яка забезпечує його довговічність і надійність. Каркас профілю виготовляється з штучного матеріалу полівінілхлориду (ПВХ), який для більшої міцності всередині оснащений армуванням - металевими вставками, які надають конструкції жорсткість і витривалість по відношенню до механічних навантажень. Саме завдяки армуванню стінки рами не прогинаються під вагою склопакета, здатні протистояти сильним вітрам і навіть усадці будівлі. Профіль має низьку теплопровідність завдяки внутрішнім повітряним камерам. Їх кількість і об’єм впливають на теплоізоляційні властивості профілю. Кращі теплоізоляційні властивості притаманні профілям з великою кількістю камер, тому такі євровікна встановлюють в областях з холодним кліматом. Єдиним недоліком вікон з багатокамерного профілю вважається досить об'ємна рама. Це компенсується тим, що саме такі рами необхідні для масивних склопакетів, а в умовах сильних холодів використовувати більш легкі склопакети часто буває недоцільно.

Склопакети можуть мати великий діапазон властивостей, тому зазвичай їх підбирають індивідуально. Класичним варіантом вважається двокамерний склопакет - конструкція, яка складається з трьох стекол і двох порожніх камер між ними. Герметичне з'єднання стекол надійно оберігає приміщення від попадання всередину холоду або вологи. Обсяг і маса таких склопакетів оптимальні для установки в неширокі профілі, що дозволяє створювати недорогі акуратні та компактні пластикові вікна. У Кам'янець-Подільському багато виробників пропонують придбати саме такі вироби.

Значно зменшити товщину і масу склопакета дозволяють енергозберігаючі стекла. За своїми властивостями вони істотно відрізняються від звичайних, оскільки мають низькоемісійне покриття, яке відбиває теплові промені. Енергозберігаючі вікна здатні зберігати на 30% більше тепла, ніж звичайні пластикові вікна. Кам'янець-Подільський має великий досвід використання таких вікон, що доводить їх економічну вигідність і зручність для покупця.

Детальніше >>>
uk