0 800 50 53 52 ▼+38067 410 10 74
+38050 410 10 78
Зворотній дзвінок
callback

Вікна в Калуші

Найкраща цінова
пропозиція

Максимальне збереження тепла. Профільна система з відмінними експлуатаційними характеристиками. Зроблено в Україні.

тиша
тепло
світло

Європейська
якість

Гарний варіант для людей, цінуючих якість та надійність. Виготовлено в Німеччині.

тиша
тепло
світло

Знайдіть салон, найближчий до Вас
Графік роботи

Будні дні: 9.00 - 18.00 Субота: 10.00 - 14.00 Неділя: вихідний

тел. 0 800 50 53 52 (дзвінки зі стаціонарних телефонів – безкоштовні), (067)410-10-74, (050)410-10-78, дзвінки з мобільних – згідно тарифів Вашого оператора.

Переваги продукції компанії VIKNAR'OFF
 • Гарантія

  Гарантія від 7 до 15 років на виготовлені вікна, за умови якісного та професійного монтажу

 • Екологічність та безпека

  Використовуємо безсвинцеві профільні системи, комплектуючі, що мають гігієнічні сертифікати від провідних світових виробників

 • Якість

  Конструкції відповідають вимогам ДСТУ та європейським стандартам, вимогам ДСТУ ISO 9001:2009 "Системи управління якістю Вимоги ISO."

 • Індивідуальний підхід

  Враховуємо особливості кожного, надаємо клієнтові право вибору, готові запропонувати конструкції різних цінових категорій

Металопластикові вікна в Калуші

Більшість з нас, порівнюючи типи віконних систем, обирають металопластикові вікна. Місто Калуш вже давно признав їх як лідера на ринку сучасних будівельних технологій. Широке застосування склопакетів забезпечує в наших будинках тепло і затишок. Сьогодні такі конструкції використовують для благоустрою вікон, балконів і лоджій. Завдяки металопластиковим системам в квартирах зберігається тепло навіть у суворі холоди, а використання функції цілорічного провітрювання дозволяє комфортно відчувати себе в приміщенні протягом усього року.

Профільні системи

У сучасному виробництві металопластикових віконних профілів використовуються передові технології та інноваційні процеси. Зарубіжні та вітчизняні виробники прикладають максимум зусиль, щоб випускати бездоганні пластикові вікна. Місто Калуш цінує високу якість і практичність цієї продукції. Застосування екологічно чистого матеріалу з поліруванням є незаперечною перевагою металопластику. Клієнтам пропонуються на вибір одно-, двох-, трьох- або п'ятикамерні профілі, які в подальшому забезпечують необхідні статичні і енергозберігаючі характеристики вікон. Для максимальної економії енергії обирають пвх вікна з подвійними панелями або подвійною ізоляцією, а також із спеціальним енергозберігаючим склом.

Виготовлення стабільних віконних систем високої якості обумовлено трьома основними факторами:

- наявністю лінії автоматизованого збирання;

- висококваліфікованими співробітниками;

- контролем якості на кожному етапі виробничого процесу.

Кожен виробник намагається розробити унікальну структуру профілю, в якій би вигідно поєднувалися всі технологічні досягнення. В результаті більшість сучасних профілів від виробника є зразками практичності, зручності, міцності і надійності. Гарантія на такі вікна складає 30-35 років, тобто протягом достатньо тривалого часу ці конструкції зможуть працювати без ремонту та додаткового обслуговування.

Популярність пластикових конструкцій

Про пластикові вікна місто Калуш дізналося відносно недавно. Вони були розроблені як дешева альтернатива алюмінію і дереву, проте стали гідною заміною традиційним конструкціям завдяки невисокій вартості і значним показникам якості. Пластик має добрі термічні бар'єрні властивості і енергетичну ефективність, що дозволяє виробляти високотехнологічні енергозберігаючі вікна, адаптовані для нашого клімату.

Основні характерні особливості і переваги євровікна:

- високі теплоізоляційні властивості;

- довговічність;

- надійність;

- простота в експлуатації;

- краса і привабливий вигляд.

Металопластикові вікна Калуш не гниють і не деформуються. Конструкції з металопластику відповідають усім стандартам якості, до того ж ціни на пластикові вікна відрізняються доступністю і демократичністю. Купити пластикові вікна можна для установки як в житлових будинках, так і в офісних приміщеннях, забезпечуючи тим самим їх естетичний зовнішній вигляд і комфорт в будь-яку пору року. Захищеність приміщенню гарантують протизламні системи, які можна монтувати безпосередньо в металопластиковий профіль.

Довгий термін служби склопакетів та їх невибагливість в обслуговуванні свідчать про повну окупність вкладень, на відміну від конструкцій з інших матеріалів. Кращі пластикові вікна відрізняються низькими експлуатаційними витратами і високою ефективністю, що робить їх відмінним вибором для облаштування приміщень. В Україні Їх можна замовити в найрізноманітніших формах і кольорах.

Детальніше >>>
uk